UŞAKLI HAFIZ’DAN "SIRADIŞI MÜCEVHER GÜNLERİ"

Yaklaşık 8 ay önce açılan Uşaklı Hafız Çamlık Şubesi, 2018 yılının son günlerinde müşterilerine özel kampanya başlattı. ‘Roberto Bravo ile Sıradışı Mücevher Günleri’ adı verilen kampanya 27-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

UŞAKLI HAFIZ’DAN "SIRADIŞI MÜCEVHER GÜNLERİ"

Yeni yıla sayılı günler kala 8 ay önce hizmete açılan Uşaklı Hafız Çamlık Şubesi tarafından kampanya başlatıldı. ‘Sıradışı Mücevher Günleri’ adıyla başlatılan etkinlik kapsamında, ünlü mücevher markası Roberto Bravo’nun göz kamaştıran koleksiyonları, Denizlililerle buluşturulacak. 27-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Sıradışı Mücevher Günleri’ hakkında konuşan Uşaklı Hafız Çamlık Şube Ortağı Şenol Işıklı; “Mağazamızda butik ve İtalyan takılarla yol alıyoruz. Farklı ve görülmemiş takılarla müşterilerimize hitap ediyoruz. Bizimle aynı vizyonda çalışan Roberto Bravo markası ile ‘Sıradışı Mücevher Günleri’ düzenliyoruz. Etkinlik çerçevesinde markanın farklı koleksiyonları, baget olmak üzere pırlanta koleksiyonlarını Denizlililerle buluşturuyoruz. Çok sayıda ürün çeşidi var. Etkinlik kapsamında ciddi anlamda indirimler de mevcut” dedi.

“HERKESE HİTAP EDİYORUZ”

Yılbaşına özel tüm ürünlerde özel kampanyaların olduğunu vurgulayan Işıklı; “Sıradışı Mücevher Günleri kapsamında da özel koleksiyonlarda indirimler uyguladık. Herkese hitap ediyoruz. Uygun fiyatlı hediye almak isteyenler için fiyatlarımız 300 TL ile 500 TL arasında değişiyor. Koleksiyon takılara geçtiğimizde bu rakam bin 500 Lira ile 2 bin Lira’ya yükseliyor. Pırlanta takılarda, üzerinde kullanılan pırlantanın kesim, renk ve ağırlığına göre fiyat değişiyor” diye konuştu.

SON GÜN 30 ARALIK!

Tüm Denizli halkını mağazalarına davet eden Işıklı şunları söyledi: “30 Aralık Pazar gününe kadar kampanyalarımız devam edecek. Oldukça yoğun bir ilgi var. Son güne kalmamalarını tavsiye ederim. Ürün stoklarımız eksilmeden mağazamıza gelip mutlaka mücevherleri görsünler. Uygun fiyatları kaçırmasınlar.”

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT​​​​​​​

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER