YATAĞANSPOR'DAN AFRİN'E DESTEK

YATAĞANSPOR'DAN AFRİN'E DESTEK

Yatağanspor Yönetim Kurulu tarafından organize edilen ‘Birlik ve Beraberlik Gecesi’nde ünlü sanatçı Ali Kınık, Denizli’nin sevilen ismi Hurşit Türkay Çakır ve yerel sanatçı Ümit Eren sahne alarak Afrin’de görev yapan Türk askerine destek mesajı verdi.

Yatağanspor Yönetim Kurulu birlik ve beraberlik gecesi düzenledi. Ünlü sanatçı Ali Kınık, Denizli’nin sevilen ismi Hurşit Türkay Çakır ve yerel sanatçı Ümit Eren’in katılımıyla gerçekleşen gecede Afrin’de görev yapan askerlere destek verildi. Katipoğlu Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinliğe; MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Yatağanspor Kulüp Başkanı Bekir Aydam, Kültür Bakanlığı Çini Sanatçısı Yatağan fahri hemşerisi Nida Olçar, kulüp üyeleri ve davetliler katıldı.

“MEHMETÇİĞİMİZİN YANINDAYIZ”
Geceye dair açıklamalarda bulunan Yatağanspor Kulüp Başkanı Bekir Aydam; “Yatağanspor olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde böyle bir geceyi organize etmeyi planladık. Afrin’de görev yapan Mehmetçiğimizin yanındayız. Allah onları, ülkemizi korusun. Gecemize katılan herkese çok teşekkür ederiz. Geceden sağlanan bütün gelir, kuruşu kuruşuna gençlerin sporu sevmeleri için Yatağanspor’un bir yıllık giderleri için harcanacak” ifadelerine yer verdi.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

 


 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER