Yaza veda ettiler

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Şemikler Mahallesi’nde bulunan Su Dünyası Sitesi sakinleri, bu yıl ikincisi düzenlenen yaza ‘Veda Partisi’nde buluştu.

Yaza veda ettiler

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Şemikler Mahallesi’ndeki Su Dünyası Sitesi sakinleri, sıcak yaz günlerinin sona ermesiyle birlikte ‘yaza veda’ partisi düzenledi. Çeşit çeşit ikramların bulunduğu partide; bol bol 90’lar pop şarkıları dinlendi. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da partide unutulmadı. Sitedeki çocuklar, şişme oyun parkının kurulduğu alanda çocuklar doyasıya eğlendi.

“MAHALLE KÜLTÜRÜNÜ SİTEYE ENTEGRE ETTİK”

Havuz başında bir araya gelen site sakinleri adına konuşan Site Müdürü ve emekli Astsubay Tamer Kavuncu; “Sitemizde geleneksel hale getirdiğimiz bir etkinlik. Biz sitemizi huzur ve mutluluğun adresi olarak gösteriyoruz. Biz burada ‘biz’ olmayı öğrendiğimiz, mahalle kültürünü siteye entegre ettiğimiz bir yer oldu. 500 kişinin yaşadığı 144 ailenin olduğu mutlu, huzurlu bir site. Site dendiğinde akla insanların birbirine selam vermediği, görmezden geldiği yerler olarak bilinir. Bizim sitemizde bu durum tam tersi. Personelimize bile selam vermeden kimse işe gitmez. Akşam iş dönüşlerinde mutlaka havuz başında ya da kafede oturup sohbet ederler. Sonrasında evlerine giderler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER