YILBAŞINDA; DENİZLİ DRT’Yİ, DRT DENİZLİ’Yİ AĞIRLADI

Bu Yılbaşı Denizli’nin kalbi yine DRT Denizli ile attı. DRT Denizli’nin geleneksel “Yılbaşı Özel” canlı yayın programı kentimizin önde gelen eğitim öğretim kurumlarından Final Yayınları Okulları’nda gerçekleştirildi. Denizli’nin tanınmış isimleri, 10 saat süren canlı yayın programına konuk olarak; Denizli, Türkiye ve Dünyada 2018 yılını değerlendirirken, 2019 yılından beklentilerini de anlattı.

YILBAŞINDA; DENİZLİ DRT’Yİ, DRT DENİZLİ’Yİ AĞIRLADI

Bu Yılbaşı, Denizli’nin kalbi yine DRT Denizli ile attı. DRT Denizli’nin geleneksel “Yılbaşı Özel” canlı yayın programı kentimizin önde gelen eğitim öğretim kurumlarından Final Yayınları Okulları’nda gerçekleştirildi.

DRT Denizli’nin; Kudret Çelebioğlu ile Ajanda, Arif Zor ile 90+, Cansu Karacık’la Yılbaşı Özel, Tolga Alp Düzgören ile Haberin Merkezi ve İrfan Atasoy’la Güne Bakış programları bu yılbaşında yine birbirinden özel ve önemli konukları ağırladı. DRT Denizli’nin yayınlarına katılan konuklar; Denizli, Türkiye ve Dünyada 2018 yılını değerlendirirken, 2019 yılından beklentilerini de anlattı. DRT Denizli Canlı Yayınlarına Final Denizli Okulları Kurucusu eğitimci Sadi Öztekin ev sahipliği yaptı.

Programın final kısmında; DRT Denizli tarafından ‘Yılbaşı Özel’ pastasını; Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Final Denizli Okulları Kurucusu eğitimci Sadi Öztekin ve Güne Bakış programının sunucusu İrfan Atasoy tarafından kesildi.

MUHAMMET KARAÇAY

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER