ZOLAN’DAN İLK AÇIKLAMA DRT DENİZLİ’YE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrardan adaylığı açıklanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk açıklamayı DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ne yaptı. Başkan Zolan; “Tekrar güven yenilemiş olduk. İnşallah 31 Mart’ta da Denizli’deki vatandaşlarımız da aynı teveccühü gösterirse ve aynı güven sürdüğü takdirde gece-gündüz Denizlimizin hizmeti için çalışacağız” dedi.

ZOLAN’DAN İLK AÇIKLAMA DRT DENİZLİ’YE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Ve Kültür Merkezi’nde 31 Mart 2019’da yapılacak mahalli idareler seçiminde yer alacak 40 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne yeniden aday gösterilen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk açıklamayı DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ne yaptı. Başkan Osman Zolan; “Öncelikle Denizli’deki hemşerilerime saygılar sunuyorum.

Her zaman beraber yürüdük, her zaman yanımda oldular. Ben de ayrım gözetmeksizin ‘gece-gündüz’ demeden tüm Denizlime hizmet etmek için çalıştım. Hemşehrilerimin yoğun ilgili nedeniyle herkese çok teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız bugün yapılan aday açıklamasında ismimi açıklayarak teveccüh gösterdiler. İnşallah bugüne kadar yapmış olduğumuz güzel hizmetlerin üzerine taş üstüne taş koyarak daha güzel işler yapma konusunda bize emanet ettiler. Tekrar güven yenilemiş olduk. İnşallah 31 Mart’ta da Denizli’deki vatandaşlarımız da aynı teveccühü gösterirse ve aynı güven sürdüğü takdirde gece-gündüz Denizlimizin hizmeti için çalışacağız. Partimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızdan bu yetkiyi almış olduk” dedi.

“DENİZLİMİZİN YARINI, BUGÜNDEN DAHA GÜZEL OLACAK”

Başkan Osman Zolan, açıklamasının devamında şunları aktardı: “İnşallah aday olarak Denizlimize dolaşacağız, dertlerimizi anlatacağız. İnşallah hep beraber, gönül noktasında Denizlimize daha iyi işler yapmak istiyoruz. Sorunların birçoğunu çözdük ama istekler var. Onları da çöze çöze yolumuza devam edeceğiz. Denizli’deki tüm hemşehrilerimie ve kardeşlerime saygılarımı sunuyorum. Biz onlarla gönül gönle, el ele ve omuz omuza olduk. Her zaman her yerde beraber olduk.

Ben de hiçbir mahalle ve ilçe ayrımı yapmadan her yere, her sokağa gece- gündüz hizmet etmek için koşturdum. Sağolsun vatandaşlarımız da teveccüh gösterdi. Cumhurbaşkanımız da Denizli’de aday olmam noktasında kararını milletin önünde tebliğ etti. Ben başta Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Halkımıza ve hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da yine beraber yürüyüşümüz devam edecek. Bunda da tabi ki öncelikle Denizli kazanacak. Denizli’de hizmet destanları yazmaya hep birlikte gönül gönle, el ele ve hiçbir ayrım etmeksizin devam edeceğiz. Allah’ım mahcup etmesin. Yolumuzu açık etsin. İnşallah hayırlısına nasip etsin. Denizlimizin yarını inşallah bugünden daha güzel olacak.”

CANSU KARACIK YAZICI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER