Nilgün Ök, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Her fırsatta esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, onların talep ve önerilerini dinleyerek, Denizli’de ve ülkede yapılan yatırım, destek ve çalışmalar hakkında bilgiler vermeye devam ediyor.

Nilgün Ök, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Nilgün Ök, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, ilçe, kadın ve gençlik kolları teşkilat mensupları ile Sümer Mahallesi 3. Sanayi Bölgesi’nde esnafları ziyareti etti. Bölgedeki iş yerlerini tek tek ziyaret eden Nilgün Ök, esnaflara hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileğinde bulunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Farklı meslek gruplarının yürüttükleri faaliyetler için fikir alışverişinde bulunan Nilgün Ök, esnaf ziyaretlerinde esnafın bölgeyle ilgili taleplerini ve görüşlerini dinleyerek bölgede yapılan yatırım, destek ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyaretleri değerlendiren Milletvekili Nilgün Ök; hükümet, milletvekilleri, belediye başkanları ve AK Parti Teşkilatı’yla birlikte Denizli’ye hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti. Bu konuda yoğun bir gayretin içerisinde olduklarını aktaran Nilgün Ök, Denizli’nin çok daha güzel bir noktaya ulaşması ve vatandaşın mutluluğu için hizmetin en iyisini yapmayı sürdürdüklerinin altını çizdi.

Parti olarak sahada olduklarına vurgu yapan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, hemşehrileriyle iç içe olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2022, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER