Albayrak çifti, PAÜ Hastanesi’ndeki çocukları sevindirdi

Daha önce Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Çocuk Hastalıkları Bölümü’nde daha önce tedavi gören Şevval’in ailesi İlknur ve Engin Albayrak çifti, hastanenin Çocuk Nefroloji ve Çocuk Romatoloji Kliniği’nde tedavi gören çocuklara hediyeler verdi.

Albayrak çifti, PAÜ Hastanesi’ndeki çocukları sevindirdi

Daha önce Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Çocuk Hastalıkları Birimi’nde tedavi gören Şevval’in ailesi İlknur ve Engin Albayrak çifti, hastanenin Çocuk Nefroloji ve Çocuk Romatoloji Kliniği’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti.

Albayrak çifti, çocuklara yaptıkları tığla yapılan örgü bebek hediye ederek, çocuklara moral verdi. İyi işlere gönül verince, iyiliklerin katmerlenerek geri döndüğünü söyleyen İlknur Albayrak, “Hastanede çocuk olmak çok zor. Hele o çocukla ilgilenmek daha da zor bize göre. İşte o zorluğa bir şekilde göğüs geren aileler çocuklarından daha çok seviniyor, daha çok umutlanıyor. Bunu onlarla yaşamak, hissetmek, küçücük şeylerle de olsa gülümsemelerini sağlamak paha biçilemez” dedi.

Bu tür etkinliklerin tedavi gören çocuk hastalara çok iyi geldiğini belirten Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, hediyelerin verilmesi sırasında hastaları ile sohbet etti ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211