Azerbaycan’dan Denizli’ye geldi hem iyileşti hem güzelleşti

Azerbaycan’da yaşayan ve şiddetli ağrılarla Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne başvuran Zulfiya Mahmudova, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya ile Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Akbaş’ın uyguladığı tedavilerle hem sağlığına kavuştu hem de güzelleşti.

Azerbaycan’dan Denizli’ye geldi hem iyileşti hem güzelleşti

Azerbaycan’da yaşayan ve ülkesinde 3 kez ameliyat geçiren Zulfiya Mahmudova, artan ağrılar nedeniye Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne başvurdu. Mahmudova’nın daha önce geçirdiği ameliyatlara bağlı olarak karın bölgesinde çıkan fıtığı onaran Genel Cerrahi ve Obezite Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya, ardından iki ameliyat daha gerçekleştirdi. Mahmudova’nın safra kesesinde bulunan taşlardan ve apandistinde oluşan ödemden dolayı ağrılarının arttığını tespit eden Dr. Kaya, ameliyat ile genç kadının hem apandistini hem de safra kesesini aldı. Ameliyatlar karın fıtığı duvarı onarımı ve apandist ile sınırlı kalmadı. Mahmudova’nın zamanla geçirdiği ameliyatlara bağlı olarak karnında oluşan ve sarkmaya neden olan cilt altı yağlar ise Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Akbaş tarafından alındı. Dr. Akbaş’ın gerçekleştirdiği karın germe ameliyatı sonrası Mahmudova, 4 kg zayıflayarak daha sağlıklı ve düzgün bir karına sahip oldu.

“SAĞLIĞIMA KAVUŞTUĞUM İÇİN MUTLUYUM”

Türkiye’ye gelmeden önce her iki doktoru da araştırdığını ve alanında başarılı doktorlar olduğu için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni tercih ettiğini dile getiren Mahmudova, “Doktorum Özgür Bey’e ve Kenan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Sayelerinde uzun zamandır çektiğim ağrılardan kurtuldum. Hem iyi bir görünüme hem de sağlığıma kavuştum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER