Bağdatlı Salih Ahmed şifayı Denizli’de buldu

Irak’ın başkenti Bağdat’ta yaşayan 47 yaşındaki Qays Salih Ahmed, spor yaptığı sırada omuz kaslarında yırtılma nedeniyle geldiği Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde sağlığına kavuştu.

Bağdatlı Salih Ahmed şifayı Denizli’de buldu

Irak’ın başkenti Bağdat’ta yaşayan 47 yaşındaki Qays Salih Ahmed, kendi ülkesinde spor yaptığı sırada ters hareketten dolayı omuz kaslarında yırtılma oluştu. Irak’ta rahatsızlığına çare bulamayan Ahmed, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne başvurdu. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Arif Süleyman Hatay tarafından operasyona alınan Iraklı Ahmed, şiddetli ağrılarından kurtuldu. Dr. Hatay’ın operasyonu ardından sonra Bağdatlı Ahmed’e, Obezite ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya müdahale etti. Dr. Kaya, daha önce Irak’ta geçirdiği hemoroid ameliyatı sonrasında anal apse ve fistül oluşan Salih Ahmed’e anal apse drenajı debritmanı gerçekleştirdi. Peş peşe yapılan iki operasyonun ardından Ahmed, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde fizik tedaviye alındı.

“GECE UYUTMAYAN AĞRILARLA BAŞ EDİYORDUM”

Geçirdiği ameliyatlardan sonra ağrılarının azaldığını dile getiren Salih Ahmed, “Doktorlarım Arif Süleyman Hatay ve Özgür Kaya’ya hem ilgilendikleri hem de beni sağlığıma kavuşturdukları için çok teşekkür ederim. Özellikle omuzumda oluşan yırtık yüzünden gece uyutmayan şiddetli ağrılarla baş ediyordum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER