BEYAZ İNCİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NİN İKİNCİ ŞUBESİ AÇILDI

14 yıldır Denizlili vatandaşların diş sağlığı için hizmet veren Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin ikinci şubesi, Adalet Mahallesi’nde açıldı.

BEYAZ İNCİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NİN İKİNCİ ŞUBESİ AÇILDI

14 senedir Denizlililere diş sağlığı konusunda hizmet veren, Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin ikinci şubesi, düzenlenen kokteyl eşliğinde Adalet Mahallesi’nde açıldı. Açılış törenine katılan ve kurdeleyi kesen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, işletmenin sahiplerini ve çalışanlarını tebrik etti. Açılış töreni için İzmir’den gelen Bloco Entrudo Ritm Grubu’nun Brezilya karnaval müziği eşliğindeki Samba Perküsyon Gösterisi davetlilerin ilgi odağı oldu.

Açılışa ilişkin DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Müdürü Yusuf Emre Ak, geride kalan 14 yılda ağız ve diş sağlığı alanında 120 bini aşkın yerli ve yabancı hastaya hizmet verdiklerini belirtti. Bayramyeri şubesine ek olarak Adalet Mahallesi’nde ikinci şubelerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Müdür Ak, sözlerine şunları ekledi:”Adalet Mahallesi bölgesinde diş sağlığı konusundaki hizmet eksikliğini gördüğümüz ve bu bölgeden çok fazla hastamız olduğu için ikinci şubemizi buraya açtık. Ülkemize istihdam konusunda da destek sağlamak istedik. 3,5 ayda buranın inşaatını tamamladık ve hizmete başladık. 5 adet tedavi ünitesinin bulunduğu merkezimizden hastalarımız da gayet memnun.

Şehir merkezindeki kalabalık ve park yeri zorluğundan bunalan hastalarımız için güzel bir merkez ve lokasyon oldu. Şehir trafiğine inmek istemeyenler için birebir. Burada en iyi şekilde sağlık hizmetlerimizi vermeye devam edeceğiz.”

“KALİTELİ VE TECRÜBELİ BİR HEKİM KADROMUZ VAR”

Haziran ayından itibaren aktif olarak ikinci şubede hizmet verdiklerini ifade eden işletmenin Mesul Müdürü Diş Hekimi İsmail Hakkı Yatğın, “Hastalarımızdan ikinci şube hakkında çok olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Trafiğe inmek istemeyen hastalarımızın tercihine binaen bu muhit tercih edildi. Kaliteli ve tecrübeli bir hekim kadromuz var ve ekibimize güveniyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla herkesi buraya bekliyoruz” diye konuştu.

SERDAR KİRİŞ – DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER