Bodrum’dan geldi, Tekden’de şifa buldu

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan 55 yaşındaki Aysun Şimşek, bel ve bacak ağrıları nedeniyle geldiği Özel Denizli Tekden Hastanesi’nde başarılı bir operasyon geçirerek, sağlığına kavuştu.

Bodrum’dan geldi, Tekden’de şifa buldu

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan ve yıllardır yaşadığı bel ve bacak ağrılardan kurtulamayan 55 yaşındaki Aysun Şimşek, Özel Denizli Tekden Hastanesi’ne başvurdu. Şimşek’e yapılan muayene ve tetkikler sonrasında ciddi bir bel fıtığı olduğu anlaşıldı ve ameliyata alındı. Özel Denizli Tekden Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahlarından Op. Dr. Yurdaer Doğu tarafından ameliyat edilen Şimşek, başarılı geçen ameliyatın ardından sağlığına kavuştu. Yapılan operasyon ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Op. Dr. Yurdaer Doğu; “Bel ve sağ bacak ağrısı ile hastanemize gelen hastamıza yaptığımız bel MR’ı ve muayene sonucunda belde siniri sıkıştıran ciddi bir fıtık olduğunu tespit ettik. Hastamız uzun süredir bel ve sağ bacak ağrısı çektiğini belirtti. Bodrum’da fizik tedavi dahil birçok alternatif tedaviye başvurmasına rağmen ağrıları geçmemiş. Bize başvurduğunda şiddetli ağrıları vardı. Hastamızda bel fıtığının dışında ciddi bir de ek hastalığı da mevcut. Bu hastalığı da dikkate alınca ek problemlerinden doğacak sıkıntıları da göğüsleyerek hastamıza başarılı bir ameliyat gerçekleştirdik. Hastamızın sağlık durumu gayet iyi. Bel fıtığı gibi erken teşhis ile tedavi edilmesi gereken hastalıklarda hastalarımızın kontrollerini aksatmamasını öneririm” şeklinde konuştu.

“Bu tür ameliyatlar için; deneyim, ekip ve ekipmana ihtiyaç var”

Hastayı sağlıklı bir şekilde evine gönderdiklerini belirten Op. Dr. Doğu, “Bu tür ameliyatlar için ciddi bir deneyim, ekip ve ekipmana ihtiyaç olduğunu ve hastanemizde bu tür ameliyatların başarılı bir şekilde, multidisipliner bir yaklaşımla yapıldığını belirtmek isterim. Hastamızı Bodrum’a sağlıklı bir şekilde göndermemize destek olan tüm dahiliye, anestezi ekibine, ameliyat ekibine, servis hemşireleri ve poliklinik ekibine ve emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür eder, hastamıza şifalar dilerim” dedi.

“Doktorumdan ve Tekden Hastanesi’nden çok memnunum”

Bodrum’dan Denizli’ye yıllardır yaşadığı bel ağrılarından dolayı geldiğini belirten Aysun Şimşek; şunları kaydetti: “Bir süredir yaşadığım bel ve bacak ağrılarımdan dolayı yatamıyordum, oturamıyordum ve hareket edemiyordum. Bodrum’da tedavi gördüm ama rahatsızlıklarım geçmedi. Ağrılarım artmaya başlayınca araştırmalarımız sonucunda tavsiye üzerine Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Yurdaer Doğu’ya geldik. Doktor bey muayene etti ve yapılan tetkiklerde ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat oldum ve şu an gayet iyiyim. Ağrılarım yok ve çok rahat bir şekilde hareket edebiliyorum. Doktorumdan ve Tekden Hastanesi’nden çok memnunum. Çok temiz bir hastane ayrıca hemşireler çok ilgili ve güler yüzlü. Herkese teker teker teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER