Büyükşehir Ulaşım A.Ş'den kan bağışı kampanyasına tam destek

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., Türk Kızılayı Denizli Kan Bağışı Merkezi'nin ‘Anne, Baba, Abla, Abi, Oğul’ sloganı ile düzenlediği kan bağışı kampanyasına bir kez daha katılarak, duyarlı bir davranış sergiledi.

Büyükşehir Ulaşım A.Ş'den kan bağışı kampanyasına tam destek

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., Türk Kızılayı’nın ‘Anne, Baba, Abla, Abi, Oğul; Kan, herkesin her zaman ihtiyacı! Düzenli kan bağışçısı olalım, zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım. Yardımseverlik kanımızda var’ sloganı ile düzenlediği kan bağışı kampanyasına katıldı. Büyükşehir Ulaşım AŞ'nin ikinci kez destek verdiği kampanya; Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi Tesisleri’nde gerçekleşti. Kampanyaya yoğun ilgi gösteren Büyükşehir Ulaşım A.Ş. personeli, büyük takdir topladı. Büyükşehir Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Turgut Özkan, duyarlı davranışlarından dolayı kampanyaya katılan tüm personele teşekkür etti.

BAŞARILI PERSONELE ÖDÜL

Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.'de çalışan başarılı personel için ödül töreni düzenlendi. Gerek otobüslerde sürücü olarak çalışan gerekse şirket içinde başarılı performanslarıyla dikkat çeken personele ödülleri Büyükşehir Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Turgut Özkan tarafından verildi. Çalışanlara teşekkür eden Özkan, Büyükşehir Ulaşım A.Ş. Ailesi olarak Denizli halkına güler yüzle hizmet vermeye devam ettiklerini vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER