Cerrahi Hastanesi'ne güçlü bir isim daha eklendi

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Üroloji kadrosuna güçlü bir isim daha eklendi. 27 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle bugüne kadar birçok başarıya imza atan Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

Cerrahi Hastanesi'ne güçlü bir isim daha eklendi

27 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle bugüne kadar birçok başarıya imza atan Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı. Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay böbrek taşı, prostat kanseri ve mesane tümörü gibi birçok önemli hastalık başta olmak üzere kadın ve erkeklerdeki ürolojik rahatsızlıkların teşhis ve tedavisinde hizmet verecek. Cerrahi Hastanesi sosyal medya kanallarından hastalarına seslenen Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay, “27 yıllık üroloji tecrübemle Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde hasta kabulüne başladım, bu güzel hastanede mesleki birikimimi hastalarıma en iyi şekilde hizmet vermek için kullanacağım, tüm hastalarıma sevgilerimle” dedi.

“KADROMUZU DAHA GÜÇLENDİRDİK”

Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay'ın hastane bünyesine katılması ile ilgili konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Çelik ise, “Levent hocamızın aramıza katılmasıyla birlikte hem üroloji hem de akademik hekim kadromuzu daha güçlendirdik. Kendisiyle birlikte iyi işlere imza atacağımıza şüphem yok. Hastanemize ve hastalarımıza hayırlı olmasını diliyorum”  dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER