Denipol Hastanesi 2 yaşında

Denizli DENİPOL Hastanesi ikinci yılını, Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Uğur Kulalı, hastane yönetimi, hastane çalışanları ile birlikte kutladı.

Denizli sağlık alanında önemli kuruluş haline gelen Denizli DENİPOL Hastanesi, ikinci yaş gününü Anemon Otel’de gerçekleştirdikleri yemek ve eğlence ile kutladı.

DENİPOL Hastanesi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzm. Op. Dr. Uğur Kulalı; “Bu gece bizim için gurur gecesidir. Bizim için çok verimli bir yıl geçti. Hem akademik hem de tıbbi olarak çok başarılı bir kadromuz var. Çok ciddi bir performans gösterdik. Yataklarımızın sayısını artırmamıza, kapasitemizi artırmamıza rağmen bazen çok ciddi sıkışıklıklar yaşadık. Tüm bu sıkıntıları aşarken hem doktor arkadaşlarımızın hem hemşire arkadaşlarımızın he diğer yardımcı personelin desteği ve kalplerinin temizliği ile bütün zorlukları aştık. Tüm çalışma arkadaşlarımla gurur duyuyorum. İnşallah hep böyle devam edecek. 2020 yılı bizi çok güzel işler ve gelişmeler bekliyor. Sevginin, saygının, iyiliğin de sonuna kadar hak ettiniz. Önce Allah’a şükrediyorum. Sonra ortaklarıma çok teşekkür ediyorum. Sevgili doktor arkadaşlarıma gösterdikleri sabır, çalışkanlık, dürüstlük ve ilgi için çok minnettarım. Tek kişiden yönetilen bir ekip yerine farklı fikirlerle ortak noktanın bulunduğu bir anlayışla hareket etmek istedik. Önümüzdeki yılda yeni binamız için temeller atılacak. Denipol ailesi olarak çok daha fazla büyümeye devam edeceğiz” dedi.

DENİPOL Hastanesi ekibi “Yara bandı” müzik grubunun söylediği şarkılarla gönüllerince eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER