DENİZLİ DENİPOL HASTANESİ, BİRİNCİ YILINI KUTLADI

Denizli’de sağlık alanında bir yıl önce yatırım yapan Denizli Denipol Hastanesi, 11 Aralık 2018 tarihinde birinci yılını, hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Kulalı, hastane yönetimi, hastane çalışanları ve hasta yakınları ile birlikte kutladı.

DENİZLİ DENİPOL HASTANESİ, BİRİNCİ YILINI KUTLADI

Denizli sağlık alanında önemli kuruluş haline gelen Denizli Denipol Hastanesi, birinci yaş gününü hasta ve hasta yakınlarıyla kutladı. Denizli Denipol Hastanesi’nin resepsiyonunda gerçekleştirilen kutlamaya; hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzm. Op. Dr. Uğur Kulalı, yönetim Kurulu Üyeleri; Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Semih Akkaya, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hasan Koyu, Enfeksiyon Hastalıkları Uzman Dr. Muzaffer Turunç da katıldı. Kutlama sırasında resepsiyonda bulunan ekranlardan, bir yıl önce Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzm. Op. Dr. Uğur Kulalı’nın konuşmasına da yer verildi.

 “BİR EKİBİZ, ANCAK AİLE OLARAK ÇALIŞACAĞIZ”

Bir yıl önceki konuşmasında mesai arkadaşlarına seslenen Dr. Kulalı; “Denipol Hastanesi, ortaklarımız ile birlikte öncelikle sağlığın, kişinin, emeğin, bilginin kutsal sayıldığı bir yer olacaktır. Bundan sonra insanların sağlığına en iyi şekilde kavuşmaları, en kolay şekilde sağlık hizmetlerine kavuşması için bizler sizlerle birlikte buradayız. Bir ekibiz, bir aile olarak çalışacağız. Ne derdiniz, ne sıkıntınız var ise bizlerle paylaşabilirsiniz. Önce insan felsefesi, önce emek felsefesi, önce hak ve hakkaniyet felsefesi burada her zaman için geçerli olacaktır. Bir sorun olursa arkadaşlar vasıtası ile her zaman yardım isteyebilirsiniz. Bizler insanlık için buradayız. Çok emek harcadık. Bu aşamaya gelinceye kadar zor günlerden geçtik.  İnanın bugün hepsini unuttum. Birlikte olduğumuzda, bir olduğumuzda mutlu bir şekilde burada yaşayacağız ve çalışacağız. Hastanemiz Denizli’ye ve bizlere hayırlı olsun. Tekrar ailemize hoş geldiniz diyorum” demişti.

“11 ARALIK’LAR BUNDAN SONRA BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Denizli Denipol Hastanesi’nin birinci yıl kutlamasında bir kez daha mesai arkadaşlarına seslenen  Op. Dr. Kulalı; “11 Aralık’lar bundan sonra Denipol ailesi ve bizler için çok önemli bir tarih. Bundan tam bir yıl önce hemen hemen buradaki arkadaşların tümü ile kalbimizdeki şevk ile birlikte önce Allah’a olan inancımız, sonra ekip arkadaşlarımıza olan inancımız ile hastanemizin kapılarını açtık. Hiçbir zaman için ne üzüntüye ne de umutsuzluğa kapılmadık. İlk günden itibaren tecrübemiz ile Denizli halkına ve tüm bölgeye çok ciddi şekilde başarılı hizmetler vermeye başladık. Son iki günün rakamları, son 365 günün tüm rakamlarını poliklinik sayısı olarak geçmiş durumdayız. Bu durumda sizlerin etkisi, emeği çok büyüktür. Hepinizi yürekten kutluyorum. 2013 yılında abilerimiz bizleri çağırdı. O günden itibaren her Çarşamba akşamı buluştuk. Ailemizden daha çok birbirimizi gördük. Kızdılar, bağırdılar, düzelttiler ama bugüne gelmemiz için ciddi şekilde emek verdiler. Onlara bu işin çekirdeğini attıkları için huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra hayırlısı ile yolumuz daha da açık olacak” şeklinde ifade etti.

DR. KULALI’DAN BİRİNCİ YAŞ GÜNÜNDE MÜJDE!

Hastanenin birinci yaş gününde bir de müjde veren Op. Dr. Kulalı, şunları aktardı: “Bundan sonraki dönemde yine bu ekip, bu binamıza yakın bir yerde güzel bir binanın tekrar inşaatına başlayacak. Bize bu gücü sizler bakışlarınız ile veriyorsunuz. Her birinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Birinci yılımız hayırlı olsun.”

BİRİNCİ YIL KUTLAMA PASTASI KESİLDİ

Yapılan konuşmanın ardından, hastanenin birinci yaş günü dolayısıyla hazırlanan yaş pasta; Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Veli Çıtışlı, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Semih Akkaya, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Kulalı, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hasan Koyu tarafından kesildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER