DENİZLİ’DE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ HİZMETE GİRDİ

Denizlili Diş Hekimleri; Özgür Gürsel ile Esra Erdoğan’ın Pamukkale İlçesi’nin Kınıklı Mahallesi Fakülte Caddesi’nde Özel Çamlık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği düzenlenen törenle hizmete girdi.

Denizlili Diş Hekimleri; Özgür Gürsel ile Esra Erdoğan’ın Pamukkale İlçesi’nin Kınıklı Mahallesi Fakülte Caddesi’nde Özel Çamlık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği düzenlenen törenle hizmete girdi. Törene; Gürsel ve Erdoğan ailelerinin yakınları, dostları ve akrabaları ile diş hekimler ve sağlık çalışanları katıldı.

Törende konuşan ve diş sağlılığının önemli olduğunu vurgulayan Diş Hekimi Esra Erdoğan,  anne ve babaların diş fırçalama konusunda çocuklara örnek olmaları gerektiğini söyledi.

Diş Hekimi Özgür Gürsel, diş rahatsızlıklarının birçok hastalığının habercisi olduğunun altını çizdi. Gürsel, “Diş sağlığımız için periyodik olarak bakım yaptırmalıyız” dedi. Denizlili Diş Hekimleri Özgür Gürsel ve Esra Erdoğan’ın Özel Çamlık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açılışına katılan konuklar,  polikliniği gezdi ve başarılar diledi.

MUHAMMET KARAÇAY-SERDAR KİRİŞ

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221