DENTAL REZİDANS’IN 2’NCİ ŞUBESİ BAYRAMYERİ’NDE AÇILDI

Pamukkale İlçesi Çamlaraltı Mahallesi’nde Çamlık Şubesi ile 3 yıldır hizmet sunan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla 2’nci şubesini Bayramyeri’nde açtı.

DENTAL REZİDANS’IN 2’NCİ ŞUBESİ BAYRAMYERİ’NDE AÇILDI

Ağız ve diş sağlığında Denizli’nin güvenini ve takdirini kazanan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 3 yıldır hizmet verdiği Çamlık Şubesi’ne bir yenisini daha ekledi. Daha fazla kişiye ulaşmak, daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Merkez’in 2’nci şubesi, Merkezefendi İlçesi Bayramyeri’nde Sırakapılar Mahallesi’nde açıldı. Merkez’in açılışına; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan, CHP Denizli Eski Milletvekili ve Eski İl Başkanı Ali Rıza Ertemur ve davetliler katıldı.

Yeni şubenin açılış kurdelesini Başkan Zolan ve Başkan Subaşıoğlu birlikte kesti. Açılışa dair açıklamalarda bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Denizli sağlıkta çekim merkezi olma konusunda hızla ilerliyor. Sadece Denizli ve çevre iller değil, tüm Türkiye inşallah burada tedavi olacaktır. Dış ülkelerden, özellikle Avrupa’dan diş sağlığı ile ilgili hastalarımız Denizli’ye gelmektedir. Önceliğimiz Denizlili vatandaşlarımızın en üst teknolojiyle, en yetenekli hekimlerle hizmet almalarıdır. Denizli sağlıklı bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edecek. Yeni şubenin ilimize, hemşerilerimize ve işletme sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“BİRKAÇ BÖLGEDE DE ŞUBE AÇABİLİRİZ”

Yeni şubeye dair bilgiler veren Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan ise şunları söyledi: “Ekibimizle beraber bir şubeye sığamamaktan dolayı bu bölgede ikinci bir şube açma kararı aldık. Yeni şubemizin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım bizler için ve Denizli için iyi olur. İlk önce hizmet kalitemizi herkese ulaştırmaya çalışacağız. Bu anlamda da iki şubemizde de tüm olanakları sunuyoruz. İlerleyen zamanlarda burada gerekli başarıya ulaşırsak, birkaç bölgede de şube açabiliriz. Herkese hak ettiği hizmeti sunmak için buradayız. Bu yüzden bizi tercih etmeliler. İki şubemizde hekimlerimizle birlikte 30 kişilik bir aileyiz. İlerleyen süreçte daha fazla kişiyi kadroya dahil etmek istiyoruz.”

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER