“Her Bağış Yeni Bir Hayat” projesinde hedef; Türkiye birinciliği

Müdürlük çalışanlarıyla düzenlenen toplantıda konuşan Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, “’Her Bağış Yeni Bir Hayat’ adlı organ bağış projesindeki çalışmalarımız ile 2019 yılında birincilik hedefliyoruz” dedi.

“Her Bağış Yeni Bir Hayat” projesinde hedef; Türkiye birinciliği

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, müdürlük çalışanlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Öztürk, 2017 yılı sonunda İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanan Halk Sağlığı ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışanlarının bu süreçte uyum içinde çalıştığını ve 2018 yılının son dört ayında başlattıkları ‘Pembe Şehir’ projesi ile kanser taramalarında Türkiye birincisi olduklarını söyledi.

Öztürk: “Yine bu yıl başlatılan ‘Her Bağış Yeni Bir Hayat’ organ bağış projesi ile de başladığımız günden itibaren aylık en çok bağış sayısına sahip il olduk ve il merkezi ve ilçelerimizde yoğun devam eden çalışmalarımız ile 2019 yılında birincilik hedefliyoruz. Geçtiğimiz hafta ilimiz de müdürlüğümüzün ev sahipliğinde birçok ilden sağlık yöneticilerini ağırladığımız başarılı bir çalıştay gerçekleştirdik. Bu başarılar gösteriyor ki biz iyi bir ekibiz. Belki ben, başkanlar, ilçe sağlık müdürlerimiz ve başhekimlerimiz; işleri, projeleri organize ediyoruz fakat sahada çalışan, bu başarıyı gerçekleştirenler sizlersiniz. İnanıyorum ki 2019 yılında da yürüttüğümüz projelerimiz ile yine Türkiye birincisi olacağız. Hepinize gösterdiğiniz gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Toplantıda; birim çalışanlarına tek tek söz veren Öztürk, iş ve işleyişe yönelik çalışanların görüş ve önerilerini de dinledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER