Ortopedistler, PAÜ’de bir araya geldi

Ortopedistler ve fizyoterapistler, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nın ev sahipliğinde yapılan toplantıda bir araya geldi.

Ortopedistler, PAÜ’de bir araya geldi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ev sahipliğinde ortopedi hekimleri, fizik tedavi hekimleri ve fizyoterapoistlerin geniş katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Toplantıda, omuz artroskopisi alanında Türkiye’nin sayılı akademisyenlerinden biri olan Prof. Dr. Ulunay Kanatlı ile birlikte Konya Meram Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Özer, Muğla Sıtkı Koçman Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih İ. Can, Ankara Şehir Hastanesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Baran Sarıkaya ve PAÜ Öğretim Üyesi Doç Dr. Ali Çağdaş Yörükoğlu tarafından sunumlar yapıldı. “Omuz Artroskopisinde Güncel Yaklaşımlar” isimli toplantı, PAÜ Öğretim Üyeleri; Prof. Dr. A. Fahir Demirkan ve Doç. Dr. Harun Reşit Güngör moderatörlüğünde gerçekleştirilirken, çok sayıda olgu tartışması ve sunumlarla katılımcılar bilgi alışverişinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER