Osman İncekara’dan PAÜ Hastanesine 2 oda bağışı daha

2010 yılı Ağustos Ayı’nda Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’nde bir odanın tefrişatını üstlenen hayırsever işadamı Osman İncekara, bağışlarına bir yenisini daha ekledi. İncekara, PAÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniği’nde kendisi ve eşi Gülsüm İncekara adına 2 odanın tefrişatını üstlendi.

Osman İncekara’dan PAÜ Hastanesine 2 oda bağışı daha

Denizli’nin önemli sağlık kuruluşu olan Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’ne bağışlar sürüyor. 2010 yılı Ağustos Ayı’nda bir odanın tefrişatını üstlenen hayırsever işadamı Osman İncekara, oda bağışına yenisini ekledi. İncekara, PAÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniği’nde kendisi ve eşi Gülsüm İncekara adına 2 odanın tefrişatını üstlendi. Protokol töreni, PAÜ Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleştirildi.

Törene; PAÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Başmüdür Erdinç Karataş, hayırsever Osman İncekara ve Gülsüm İncekara katıldı. Prof. Dr. Türkçüer ile hayırseverler İncekara arasında protokol imzalandı. Protokolde konuşan sonrası Prof. Dr. Türkçüer, bağışlarından dolayı hayırsevere teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER