PAÜ’lü doktordan mesaj!

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Göğüs Hastalıkları Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erhan Uğurlu, Türkiye’yi de etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Dedikodulara kulak asmayın. Sadece ve sadece sizden istediğimiz dışarı çıkmayın yeter” dedi.

PAÜ’lü doktordan mesaj!

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Göğüs Hastalıkları Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erhan Uğurlu, Türkiye’yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya hesabı İnstagram’dan önemli bir paylaşım yaptı.

Kimsenin paniğe kapılmamasını ve evde kalmasını isteyen Doç. Dr. Uğurlu, şu mesajı verdi, “Sürekli telefonum çalıyor, mesaj geliyor, bir panik havası hakim. İlimizde hasta sayısında patlama var, PAÜ Hastanesi boşaltılıyor, Her şey çok kötü olacak, herkes tedavide kullanılan ilacı bulmaya çalışıyor. Evime bile ilaç almaya gelenler oldu. Şehirde en çok hastayı takip eden doktor olarak söylüyorum. Hasta sayısında patlama falan yok. Hastanemiz boşaltılmadı. Her şey kontrol altında. Kesinlikle önleme koruma diye ilaç almayınız. Kalp krizi gibi çok ciddi yan etkileri var. Dedikodulara kulak asmayın. Sadece ve sadece sizden istediğimiz dışarı çıkmayın yeter. Selam ve saygılarımla” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221