Selami Urhan’dan PAÜ Hastanesi’ne bir destek daha

Daha önce Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’ne yaptığı bağışlarla 3 odanın düzenlemesini üstlenen hayırsever işadamı Selami Urhan, 60 kemoterapi koltuğu bağışlayarak, yeni açılacak olan ayaktan kemoterapi ünitesine isim hakkını aldı.

Selami Urhan’dan PAÜ Hastanesi’ne bir destek daha

Urhan Boya Terbiye Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selami Urhan ve Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri arasında bağış protokolü imzalandı.

Geçtiğimiz yıllarda 3 oda bağışında bulunan hayırsever işadamı Urhan, 60 adet kemoterapi koltuğu bağışlayarak yeni açılacak olan ayaktan kemoterapi ünitesine isminin verilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Hayırsever işadamına yeni açılacak olan üniteye katkılarından ve desteğinden dolayı teşekkür eden PAÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, “Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

PAÜ Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleştirilen törene aynı zamanda Başhekim Yardımcıları; Genel Cerrahi Ana Bilimdalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Özban ve Kalp Damar Cerrahi Anabilimdalı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Çağdaş Çayır da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211