TEKDEN’DEN ÇAMELİ’YE SAĞLIK DOLU ZİYARET

Sosyal ve toplumsal fayda amacı güden birtakım etkinlikler ve ziyaretler gerçekleştirmeye devam eden Tekden Sağlık Grubu, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile Taş Konaklar’da bir araya geldi.

TEKDEN’DEN ÇAMELİ’YE SAĞLIK DOLU ZİYARET

Sağlıktaki tecrübesini 26’ıncı senesi ile taçlandıran Tekden Sağlık Grubu, hizmet verdiği bölgelerde gerçekleştirdiği sağlık hizmetinin yanı sıra; sosyal ve toplumsal fayda amacı güden birtakım etkinlikler ve ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık ve hastane çalışanları, belediye başkanının daveti üzerine Çameli’ye giderek; Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile Taş Konaklar’da bir araya geldiler.

Şehrin stresinden uzak, muhteşem doğası ile hizmet veren Çameli Taş Konakları’nı gezen Işık, doğa ile iç içe böyle alanların hem Denizli turizmine hem de vatandaşların sağlığına iyi geleceğini söyledi. Denizli Tekden Hastanesi’nin tam teşekküllü hizmet verdiğini ileten Işık, hastane hekim kadrosunun profesör ve doçent ağırlıklı olduğunu, araştırma hastanesi kimliği ile vatandaşlara fayda sağladıklarını belirtti.

“TEKDEN HASTANESİ’NİN HASTASIYIZ”

Ziyarette konuşan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Tekden Hastanesi’nin hastasıyız” diye espri yaptı. Tekden Hastanesi’nden hizmet alıp memnun olduğunu dile getiren Başkan Arslan; Işık’tan belediye çalışanları ve birinci derece yakınlarına özel sağlık indirimi protokolü yapılması yönünde talepte bulundu.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER