“2022’de de milletimiz için koşmaya devam edeceğiz”

AK Partili ilçe belediye başkanlarıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “2022 yılında da aynı azim ve kararlılıkla, durmadan, yorulmadan, milletimiz için koşmaya devam edeceğiz” dedi.

“2022’de de milletimiz için koşmaya devam edeceğiz”

Ak Partili ilçe başkanları ve belediye başkanları, il teşkilatının düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yanı sıra ilçe belediye başkanlarının tam kadro hazır bulunduğu toplantıda; kentte yapılan çalışmalar değerlendirildi, yeni yapılacaklar masaya yatırıldı.

Toplantı ile ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ın da katıldığı ilçe başkanlarımız ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte, yılın son istişare toplantısını yine her zaman olduğu gibi birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde gerçekleştirdik. 2022 yılında da aynı azim ve kararlılıkla, durmadan, yorulmadan, milletimiz için koşmaya devam edeceğiz” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da “Başta İl Başkanımız Yücel Güngör olmak üzere tüm AK Parti Denizli Teşkilatımızla birlikte yol arkadaşlığı yapmaya çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER