“2023’te tekrar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak”

Partisinin Daraltılmış il Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle 2023’te Cumhurbaşkanımız tekrar Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Bundan hiçbir şüphemiz yoktur” dedi.

“2023’te tekrar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak”

AK Parti İl Başkanlığı, 2022 yılının ilk Daraltılmış il Danışma Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Parti binasında yapılan toplantıya AK Parti Denizli Milletvekilleri; Ahmet Yıldız, Şahin Tin ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MKYK üyeleri; Nurcan Dalbudak ve Mehmet Karabay ile danışma kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 2021 yılı performans değerlendirmesi yaptığı toplantıda; “Geçtiğimiz yıl pandemi sürecindeki olumsuzluklara rağmen milletimizin desteğiyle sorunları çözdük, çözmeye de devam edeceğiz. AK Parti’nin tecrübeli kadroları ile yoluna devam edebilmesi büyük ve güçlü Türkiye sevdamızı gerçekleştirebilmemiz için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Denizlimizde gidilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Gönlüne girilmemiş kimseyi bırakmayacağız. Bayrağımızın dalgalandığı her yere yetişmemiz, derdi olana çare bulmak için durmak yok koşmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle 2023’te Cumhurbaşkanımız tekrar Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Bundan hiçbir şüphemiz yoktur” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER