“21 yıldır hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyoruz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla düzenlenen 156. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nın ardından açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “21 yıldır milletimiz için hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyoruz. 21 yıl boyunca Denizlimizde de hem merkezi hükümetimiz hem de yerel yönetimler hizmet destanı yazmıştır” diye konuştu.

“21 yıldır hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyoruz”

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla düzenlenen 156. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı ve ATO Congresium'daki ‘AK Parti 21. Kuruluş Yıl Dönümü’ programına katıldı. Toplantıda ayrıca Denizli’den Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Gençlik Kollar Başkanı Osman Nuri Nazlıer, AK Parti Denizli Kadın Kolları Başkanı Feride Kabadayılar da yer aldı. Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Güngör; “21 yıldır olduğu gibi bugün de milletimizle birlikte daima ileriye yürüyeceğiz. Ülkemize eser ve hizmet kazandırmaya devam edeceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen İl Başkanları Toplantısı’na katıldık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi; 81 vilayetimizin her birine eserlerimizle, yatırımlarımızla, projelerimizle damgamızı vurduk. İnancımızın ve insanlığımızın gereği olarak yürüttüğümüz bu kutlu mücadeleyi 2023 seçimlerini kazanarak inşallah taçlandıracağız. 21 yıldır olduğu gibi bugün de milletimiz için canla başla mücadele etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. 21 yıldır milletimiz için hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyoruz. 21 yıl boyunca Denizlimizde de hem merkezi hükümetimiz hem de yerel yönetimler hizmet destanı yazmıştır. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 21 yıl önce başlattığı hizmet seferberliği ve her gün gururla, onurla izlediğimiz kararlılığı, liderliği, gücü ve kuvveti her geçen gün bizdeki hizmet aşkını arttırıyor” şeklinde konuştu.

“2023 SEÇİMLERİNDE ZAFER BİZİM OLACAK”

AK Parti’nin kuruluşunun 21. yıl dönümüne kavuşmanın haklı gururunu yaşadıklarını beliren Başkan Güngör; “21 yıldır canla başla çalıştık, ürettik. Denizli’de teşkilatlarımız durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyor. Bütün dava arkadaşlarımın gayretine, mücadelesine bizzat şahidim. Milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız, il kadın, il gençlik kolları başkanlarımız ve Denizlimizdeki tüm AK Parti Teşkilat mensuplarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlikle şehrimizin en uç merkezinden en merkezine kadar vatandaşlarımız için çalışmaya gayret ediyoruz. 2023 seçimlerinde Denizli’nin en yüksek oy oranı ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar zirveye çıkaracağına hiç şüphem yok. 2023 seçimlerinde zafer bizim olacak” şeklinde belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER