Acıpayam’da miting havasında SKM açılışı

Acıpayam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Dr. Hulusi Şevkan’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı, yoğun ve coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirildi. Açılış töreni, adeta miting havasında yapıldı.

Acıpayam’da miting havasında SKM açılışı

Acıpayam Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Adeta miting havasında yapılan merkez açılışına; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, yoğun ve coşkulu bir kalabalık katıldı. Açılış konuşmaları ile başlayan törende kürsü konuşmasında Başkan Hulusi Şevkan, Acıpayam’ı anlatan bir şiir okudu, ardından şunları söyledi: “Önümüzdeki günlerde ilçe başkanım, AK Parti ilçe başkanım ve MHP ilçe başkanımın ve meclis üyelerimizin de olduğu, Cumhur İttifakımızın mensupları ile projelerimizi açıklayacağız. Her birini tek tek irdeleyeceğiz, tek tek tartışacağız. Neyi nereye yapalım sizlerin de görüşlerini alacağız. Seçim büromuz da gündüzleri ve akşamları her zaman her yerde birlikte olacağız. Tamamen halkımızın gönlüne dokunmak için, Acıpayam’ı yeniden şekillendirmek için çalışacağız. Daha da ileri giderek, daha da iddialı olarak inşallah 31 Mart akşamı burada gülen taraf Türkiye Cumhuriyeti tarafı olacak. Yüce Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalması için Cumhur İttifakı’nın pazara kadar değil mezara kadar sürmesi için Rabbime duacıyız.”

“BUGÜN BİR BAŞKA GÜZELSİN ACIPAYAM”

“Bu gün bir başka güzelsin Acıpayam” diyerek konuşmasına başlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “İnşallah birlikte el ele, kol kola daha güzele ve daha fazla hizmete doğru yürüyelim. İnşallah burada yapılacak olan iş ve işlemler bizi 31 Mart’ta ve sonrasında ki 5 yıl hem Denizli’mizde hem de Acıpayam’da yapılacak olan güzelliklere vesile olsun. Acıpayam her şeyin güzelini hakediyor. Geriye dönüp baktığımızda 5 yılda Acıpayam’da taş üstüne taş koyduk. Yaparsak her şeyi birlikte yaparız. Çok şükür Acıpayam bizi hep sevdi, hep bağrına bastı. Biz de bu sevgiye karşılık vermek, bu güvene layık olmak için gece gündüz çalıştık. Acıpayam ile ilgili birçok projemiz var. Acıpayamlı hemşehrilerimizin kazancını ve mutluluğunu arttırmak için inşallah projelerimizi 31 Mart akşamından sonra başlatıyoruz. İnşallah Acıpayamımızın yarını bu günden daha güzel olsun. Cumhur İttifakı ile birlikte başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte hem Acıpayam da hem de Denizli’de birçok başarıların altına imzamızı atacağız” ifadelerini kullandı.

“ACIPAYAM HAK ETTİĞİNİ ALMAYA DEVAM EDECEK”

Acıpayam’ın hak ettiğini aldığını ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Bundan sonra da hak ettiğini alacaktır. Bu gün birçok ilçe göç verirken Acıpayam göç alan bir ilçedir. Çünkü geçmişi ve tarihi olan yaşanabilir bir ilçedir. Acıpayam Belediye Başkanımız Sayın Hulusi Şevkan ilçemize çok güzel hizmetler yaptı” dedi. Açılış konuşmalarının ardından dua edildi, protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi.

HATİCE DEMİR / İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211