“ADAY OLMA SÜRECİM OLMAZ, AMA…”

2019 yılı Mart ayında yapılacak Yerel Seçimlerde Denizli Büyükşehir Belediye başkanlığına adaylık için ismi geçen CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan; “Halkımız ve örgütümüzün çoğunluğu istiyor. Ben milletvekiliyim. Milletvekili olarak aday olma sürecim olmaz” dedi.

“ADAY OLMA SÜRECİM OLMAZ, AMA…”

2019 yılının Mart ayında yapılacak Yerel Seçimler için Denizli’de aday adayları açıklanmaya başlandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için CHP cephesinde konuşulan isimlerden biri de; CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Arslan; “Halkımız ve örgütümüzün çoğunluğu istiyor. Ben milletvekiliyim. Milletvekili olarak aday olma sürecim olmaz.

Ama değerlendirmeler ne olur, kamuoyundan nasıl bir sonuç çıkar, görev kime ne şekilde verilir bunları gelecekte örgütümüz, partililerimiz ve halkımız şekillendirecek. Benim bugün bir şey söylemem kesinlikle mümkün değil. Ama biz Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni mutlaka kazanacağız. Kazanmak için nasıl bir adayla çalışmayı gerçekleştirmemiz gerektiği konusunda partililerimiz ve örgütümüzle birlikte karar vereceğiz” dedi.

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221