AK Parti 20 yaşında

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti’nin Kuruluşunun 20. Yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “20 yıldır her türlü karalama çalışmalarına ve engelleme girişimine rağmen, AK Parti dimdik ayakta duruyor ve mücadelesine devam ediyor” dedi.

AK Parti 20 yaşında

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti’nin Kuruluşunun 20. Yıldönümü nedeniyle yazılı açıklama yaptı. İl Başkanı Güngör,   20 yıldır her türlü karalama çalışmalarına ve engelleme girişimine rağmen, AK Parti’nin dimdik ayakta durduğunu belirtti.

AK Parti il Başkanı Yücel Güngör açıklamasında şunları söyledi:

“20. AK Yılımız Kutlu olsun. 14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Aziz Türk Milletimizin kurduğu AK Parti 20 yaşında.. Bugüne kadar ki;  Demokrasi alanında mücadelesini milletimizin desteğiyle sandıktan aldığı güçle yoluna devam etmektedir. Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle AK Parti 2023 yılında yapılacak seçimde de  başarılara imza atacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti Milletimizin umudu, çaresi ve  hayallerini gerçekleştireceği bir adres olmayı sürdürmektedir.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Güngör, son olarak şunları söyledi:

“Kurulduğu günden bugüne 20 yıl içerisinde  e-muhtıra’ya, kapatma davasına, Kumpasa, 17-25 Aralık operasyonuna, Gezi kalkışmasına ve 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimine maruz kalmış fakat Aziz Milletimizin desteğiyle bunları aşmasını bilmiş ve demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER