AK Parti 3 ilçede de kongresini tamamladı

AK Parti Denizli Teşkilatı, 13 Eylül Pazar Günü Baklan, Çivril ve Bekilli İlçeleri’nde de 7’inci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. AK Parti; Baklan’da Mehmet Emin Giral, Çivril’de Halil Ertuğrul ve Bekilli’de ise Abdurrahman Akdoğan ile yola devam kararı aldı.

AK Parti 3 ilçede de kongresini tamamladı

AK Parti Denizli Teşkilatında olağan genel kurul heyecanı sürüyor. AK Parti Denizli Teşkilatı, 13 Eylül Pazar Günü Baklan, Çivril ve Bekilli İlçeleri’nde de 7’inci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek yapılan kongrelerde; Baklan’da Mehmet Emin Giral, Çivril’de Halil Ertuğrul ve Bekilli’de ise Abdurrahman Akdoğan ile yola devam kararı alındı.

Hafta sonunda toplam 6 ilçede yapılan kongrelerle merkez ilçeler haricindeki tüm ilçelerde kongre süreci tamamlandı. 17 ilçede şölen havasında geçen kongrelerin ardından 19 Eylül Cumartesi Günü Açık Hava Tiyatrosu’nda AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatının olağan kongresi yapılacak. AK Parti Denizli Teşkilatı ilçe kongre sürecini, Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nın 20 Eylül Pazar Günü Açık Hava Tiyatrosu’nda yapacağı olağan genel kurul ile tamamlamış olacak. Önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan merkez ilçelerin kongreleri ise saat 14.00’te başlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER