AK Parti Denizli, başkanını belirledi

Başkan Necip Filiz’in 7’nci Olağan İl Kongresi’nde aday olmayacağını duyurmasının ardından yapılan temayül yoklaması ve Genel Merkez’de yapılan görüşmelerin ardından AK Parti Denizli İl Başkanı, Yücel Güngör oldu.

AK Parti Denizli, başkanını belirledi

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada  7’nci Olağan İl Kongresi’nde aday olmayacağını duyurmuştu. Başkan Filiz’in ardından AK Parti’de başkan adayı arayışına başladı.

İl başkanlığı için teşkilatın temayül yoklaması yapıldı. Yapılan temayül yoklamasının ve Genel Merkez’deki görüşmelerin ardından AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör oldu. 

Yücel Güngör kimdir?

1978 yılında Pamukkale İlçesi’ne bağlı Karşıyaka Mahallesi’nde doğan Yücel Güngör, ilkokulu Karşıyaka İlkokulu’nda, ortaokulu Sevil Kaynak Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini Denizli Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisi olarak mezun olan Güngör, bir Tekstil firmasında İhracat-Pazarlama Yöneticisi olarak 20 yıl görev yaptı. İngilizce eğitimi için 6 ay İngiltere’de bulunan Güngör, şu an kendi firmasında İhracat – Pazarlama işlerine devam etmekte. Evli olan Güngör, üç çocuk babası.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gemişli TC Mustafa Seyyar
gemişli TC Mustafa Seyyar - 1 yıl Önce

DENİZLİMİZE HAYIRLI OLSUN.

SIRADAKİ HABER