AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Başkan Özbaş Sarayköy’de destan yazdı”

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ile birlikte Sarayköy Ziraat Odası’nı ve şoför esnafıyla bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Başkan Özbaş’ın ilçede destan yazdığını dile getirdi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Başkan Özbaş Sarayköy’de destan yazdı”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ile birlikte önce Sarayköy Ziraat Odasını ziyaret etti. Ardından şoför esnafıyla bir araya geldi. Yeni dönemde Sarayköy’ün ekonomisini kalkındıracak yatırımlara imza atacaklarını belirten Başkan Özbaş, “Sarayköyümüzün ekonomik anlamda gelişmesine yönelik işler yapacağız. Tarım ekonomisinde ve ev ekonomisinde kadınlarımıza destek vereceğiz. Bunları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile birlikte yerini planladığımız İhtisas Organize Sanayi Bölgelerimizden bir tanesini Sarayköy’e yapacağız. Sarayköy’e 400-500 tane yeni fabrika işyeri getirecek ilgili sektörler ile anlaşmamız da tamamlandı. Ekonomik destekli projelerimiz ile Sarayköy’de işsizlik bundan sonra tarihe karışacak. Her alanda lider bir şehir olacağız. 2014’de milletimizin yaptığı tercih ile Sarayköy kazandı. Biz sizden aldığımız emanete en iyi hizmeti yapmak için kimseyi ötekileştirmeden ve ayrım yapmadan her kesimin başkanı olarak hizmet etmeye çalıştık. İnşallah 31 Mart 2019’da da sizlerin desteği ile yine kazanan Sarayköy olacak, Allah’ın izniyle” diye konuştu.

“AHMET BAŞKAN SİZLERE ÇOK GÜZEL HİZMETLER KAZANDIRDI”

AK Parti Milletvekili Şahin Tin, “2014’de bizler Sarayköy adına sırtımızı Ahmet Başkana yasladık. O da Allah razı olsun bizleri mahcup etmedi. Sizlere çok güzel hizmetler kazandırdı. 40 yıldır muhalif partinin belediye döneminde yaptıklarıyla bugün 5 yılda Ahmet Başkanın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın Sarayköy’e yaptıklarını kıyaslarsak 5 yılın yanına bir sıfır daha koyarız. Yani Ahmet Başkanımız ve Osman Başkanımız ile birlikte 50 yıllık bir hizmet yapılan Sarayköy var ortada. 5 yılda yapılan tüm hizmetleri birleştirdiğimizde Sarayköy’de aslında Ahmet Necati Özbaş bir destan yazmıştır, farkını ortaya koymuştur. Bizim aradığımız belediye başkan adayı profili örneğidir, Ahmet Başkan. Tevazu, samimiyet ve gayret başkanımızda hepsi var. Cumhurbaşkanımızın o saymış olduğu, layık gördüğü ‘belediye başkanlarına bu şekilde olun’ dediği bütün özelliklerinden olan Ahmet Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER