AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Kale; AK Parti’nin Kale’sidir!”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale ilçesinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Şahin Tin; “Kale ilçemiz AK Parti’nin Kale’sidir. Kale bizden ne istediyse bugüne kadar yaptık, her zaman da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale ilçe teşkilatıyla bir araya geldi. Kale İlçesi’nin AK Parti için farklı bir yere sahip olduğunu ifade eden Milletvekili Şahin Tin; “Kale İlçemizi hiçbir zaman ihmal etmedik. Her zaman daha iyisini yapmanın ve Kaleli vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gayretinde olduk. Hemşehrilerimizi yeni bir vizyonla yepyeni projelerle güzel geleceğe taşımak için bilgi, birikim ve tecrübe sahibi kadrolarımız kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor. 31 Mart seçimleri sadece bir belediye seçimi değildir. Bu seçim aynı zamanda Türkiye’nin bir siyasi istikrar seçimidir. Bizler 15 Temmuz gecesi sokaklarda meydanlarda kurulan Cumhur İttifakı’na hep birlikte sahip çıkarak ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

“GÜZEL ESERLER KAZANDIRDIK”

Milletvekili Şahin Tin; “Türkiye’nin muasır medeniyet seviyesini yakalaması ve bunun üzerine çıkması için AK Parti ailesi olarak Denizli’mizin her bir noktasında gece gündüz demeden var gücümüz ile çalıştık, çalışıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri memleketimize ve milletimize beslediğimiz aşkımızı ve çalışma şevkimizi kaybetmedik. Bu inançla Kale ilçemize de her ne ihtiyaç duyuluyorsa yaptık. Kale bu nedenle bize hep teveccüh gösterdi, vefasını eksik etmedi. Kale hep AK Parti’nin Kalesi oldu. Sadece genel idareden gelen yatırımlar değil, aynı zamanda yerel yönetimlerden de önemli hizmetler almasını sağlayıp, yarınları daha aydınlık ilçeler oluşturduk. Ne elimizin değmediği ilçe bıraktık, ne de hizmetimizin ulaşmadığı köy ve mahalle. Biz bu şehre gönlümüzü, zamanımızı verdik ve heyecanımızı adadık. İnşallah daha güzel işler başaracağız. AK Parti kadroları olarak bizler hiç bir zaman günlük siyasetin peşinde koşturanlardan olmadık. Bizim gayemiz Denizlimizin her bir köşesine yepyeni eserler kazandırmak, yeni yatırımlar yapmak, vizyon ilçeler kurmak ve hemşehrilerimizi refah dolu güzel günlere taşımak olmuştur” dedi.

SÖZ VERDİK, YERİNE GETİRDİK

“Tek bir düşünceyle yollara koyulduk, o da memleketimize hizmet etme sevdası” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Çok şükür bugün ülkemize, şehrimize ve ilçelerimize yapmayı hayal ettiğimiz tüm vaatlerimizi bir bir gerçeğe dönüştürmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hiçbir zaman yapamayacağımız vaatlerde bulunmadık. Hamaset yapmadık ve milletimizi kandıranlardan asla olmadık. Onun için zaten milletimiz bizlere bu kadar yoğun teveccüh göstererek desteğini hiçbir zaman eksik etmedi. Her seçimde bir önceki seçimden daha da güçlü destek vererek bizlere duydukları güveni açıkça ortaya koydular. Elbette bizim de eksikliklerimiz var. Ancak yapılması gereken hiçbir hizmeti ötelemedik ve görmezden gelmedik. Hele ki; bir söz verdiysek o sözü yerine getirinceye kadar çalıştık, çabaladık ve gereken ne ise her türlü adımı atıp, hizmeti milletimizin emrine sunmanın gayretinde olduk” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221