AK Parti Denizli’de 5 ilçede kongreler tamam

AK Parti Denizli Teşkilatı’nda ilçelerdeki 7’nci Olağan Kongre süreci, geçtiğimiz hafta sonu başladı. Babadağ, Sarayköy, Buldan, Güney ve Çal olmak üzere 5 ilçede kongre sürecini tamamlayan AK Parti Denizli, önümüzdeki hafta sonu 6 ilçede de seçim gerçekleştirecek. Denizli’nin merkez ilçeleri Pamukkale ve Merkezefendi İlçeleri’ndeki seçim ise 28-29 Mart’ta yapılacak.

AK Parti Denizli Teşkilatı’nda ilçelerdeki 7’nci Olağan Kongre şöleni, 7 Mart’ta Babadağ İlçesi’nden start aldı. Babadağ’ın ardından sırasıyla; Buldan, Sarayköy, Çal ve Güney olmak üzere 5 ilçede kongresi yapıldı. Babadağ’da Suat Kaçamaz, Buldan’da Naci Çomuk, Sarayköy’de Volkan Gezen, Çal’da Yüksel Yılmaz ve Güney’de Süleyman Tombal başkanlık görevine getirildi.

AK Parti’nin ilçe kongreleri, 13 Mart Cumartesi ve 14 Mart Pazar Günü 6 ilçe ile devam edecek. 13 Mart Cumartesi; Honaz, Bozkurt ve Çardak’ta kongre heyecanı yaşanacak.

14 Mart Pazar Günü ise Acıpayam, Çameli ve Serinhisar, kongrelerini gerçekleştirecek. Denizli’nin en büyük ilçesi konumunda olan Pamukkale’de ise kongre heyecanı, 28 Mart Cumartesi Günü yaşanacak.

Kentin bir diğer merkez ilçesi olan Merkezefendi’deki seçim ise 29 Mart Pazar Günü yapılacak. Merkez ilçelerde yapılacak seçimlerin ardından AK Parti Denizli Teşkilatı, ilçe kongrelerini tamamlamış olacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER