AK Parti iktidar oluşunun 19’uncu yılını kutluyor

Partisinin iktidar oluşunun 19’uncu yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından mesaj paylaşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “Durmak yok koşmaya devam” dedi.

AK Parti iktidar oluşunun 19’uncu yılını kutluyor

14 Ağustos 2001'de kurulduktan 15 ay sonra, 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimlerde geçerli oyların yüzde 34,63'ünü alarak tek başına iktidar olan AK Parti, iktidarda oluşunun 19’uncu yılını kutluyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 19 yıldır girdiği her seçimden birinci parti olarak çıkmayı başaran AK Parti’nin siyaset sahnesine girdiği ilk andan itibaren hizmet aşkının hiç sönmeden devam ettiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Durmak yok koşmaya devam” dedi. AK Parti’nin iktidar oluşunun yıl dönümü sevincini kendi sosyal medya hesabından vatandaşlarla paylaşan Başkan Güngör; “3 Kasım 2002 de Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile başlayan, milletimizin gösterdiği rotada devam eden AK hizmetkârlığımızda milletimizle birlikte nice 19 yıllara… İlk hedef 2023, sonra 2053, daha sonra 2071. Durmak yok koşmaya devam” diye yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER