AK Parti Pamukkale Kadın Kolları’nda görev değişimi

AK Parti Pamukkale Kadın Kolları’nda nöbet değişimi yaşandı. Koçaçukur Tesisleri’nde yapılan olağan genel kongrede mevcut Başkan Zehra Karabay, başkanlık görevini Feride Kabadayılar’a devretti.

AK Parti Pamukkale Kadın Kolları’nda görev değişimi

AK Parti Denizli’de ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından Kadın Kolları’nın olağan genel kurulları devam ediyor. AK Parti Pamukkale Kadın Kolları, 3’üncü olağan genel kurulunu, Pamukkale’deki Koçaçukur Tesisleri’nde yaptı. Kongreye; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve partililer katıldı. Kongrede Pamukkale Kadın Kolları İlçe Başkanı olarak görev yapan Zehra Karabay, görevini Feride Kabadayılar’a devretti.

Kongrede konuşan Başkan Kabadayılar; “İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Bizler 2023 hedeflerine çok güçlü bir ekiple hazırlandık. İyi bir yönetimimiz var. Çok güçlü bir katılımla kongremizi gerçekleştiriyoruz. İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi.

“Kongrelerimiz bizim en güzel siyasi çalışmamız”

Kongrede konuşan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak; “Pamukkale kongremizi Pamukkale’de yapıyoruz.  Çok güzel bir ortam var. Pamukkale İlçemiz çok güzel bir ilçe. Hanımlarımızın katılımı çok güzel. Kongrelerimiz bizim en güzel siyasi çalışmamız. Moral ve motivasyonu yüksek, neredeyiz ve neler yapacağımızı tekrar hesap ettiğimiz organizasyonlar. Feride Başkanımızla yola devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir ekip kurduk. 2023’e koşarak gideceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211