AK Parti Pamukkale'de Başkan Gökbel güven tazeledi

Korona virüs riski nedeniyle ertelenen AK Parti Pamukkale 3. Olağan ilçe kongresi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Mevcut Başkan Uğur Gökbel, tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkan seçildi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye, Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel tek aday olarak girdiği seçimde yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Öte yandan AK Parti Merkezefendi ilçe başkanlığı seçimi ise 4 Ekim Pazar günü saat 16:00’da Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER