AK Parti Yönetim Kurulu Toplantısı’na Nilgün Ök de katıldı

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör başkanlığındaki Yönetim Kurulu Toplantısı’na AK Parti Denizli Milletvekili ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Nilgün Ök de katıldı.

AK Parti Yönetim Kurulu Toplantısı’na Nilgün Ök de katıldı

AK Parti Yönetim Kurulu Toplantısı, İl Başkanı Yücel Güngör başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Denizli Milletvekili ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Nilgün Ök de katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Güngör, Milletvekili Nilgün Ök’e gerek Plan ve Bütçe Komisyonu’nda gerekse Genel Merkez Kadın Kolları’ndaki fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür etti.  Başkan Güngör, “Birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte 2023 hedefimize ulaşmadaki azmimiz devam edecektir” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZA İLK GÜNKÜ HEYECAN VE AŞKLA DEVAM EDECEĞİZ"

Meclis’te yapılan yasal düzenlemeleri ve bütçe görüşmelerindeki konular hakkında İl Yönetim Kurulu Üyeleri’ne bilgilendirme yapan Milletvekili Nilgün Ök; “Türkiyemizin geleceğinin parlak olduğunu ve  il başkanımız Yücel Güngör, Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlikte 2023 hedefinde çalışmalarımıza ilk günkü heyecan ve aşkla devam edeceğiz. Bu heyecan ve aşkı salonda bulunan tüm arkadaşlarımda görebilmenin de ayrıca heyecanını yaşıyorum. Denizli Teşkilatımız ilk günkü heyecanımızla çalışıyor. Biz de 7/24 bu heyecana destek vermek için çalışmalarımızı aynı aşkla devam ettiriyoruz. 2023 hedeflerine Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Denizlimiz hedefine ulaşacak ve başarılarına bir yenisi daha eklenecektir. Milletimizle birlikte yolculuğumuz devam edecektir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER