AK Partili Şahin Tin ülkücü camiaya seslendi; “Ülkücülüğümden taviz vermedim, vermem”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MHP’nin 50’nci kuruluş yıldönümü etkinliğinde, “Rabia ve Bozkurt” işareti yaparak “Ben de ülkücüyüm” dedi.

AK Partili Şahin Tin ülkücü camiaya seslendi; “Ülkücülüğümden taviz vermedim, vermem”

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 50’nci kuruluş yıldönümü etkinliğinde ülkücülere seslenen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Bizim ülkümüz asırlar öncesinde temelleri atılan kutlu ve tarihi bir sevdadır. Bir neferi olarak mücadele etmekten onur duyduğumuz bu kutlu davanın sorumluluğunu omuzlarımızda hissediyoruz. İnşallah gelecek kuşaklarımıza bu emaneti daha güçlü bir şekilde taşıyacağız. Ben de ülkücüyüm. Bu davaya ortaokul birinci sınıfta Yatağan Ülkü Ocaklarında gönül verdim. O günden bugüne ülkücü görüşümden hiçbir zaman taviz vermedim, vermem de…

Çünkü bu bir Kızılelma, bir davadır. ‘Eğer söz konusu, devlet, millet, bayrak ve vatansa gerisi teferruattır’ diyen liderlerimizin şemsiyesi altında ülkemizin güzel yarınlarını inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız. Cumhur İttifakı adaylarının yanında öyle bir duracağız ki; gücümüzü tüm dünya hissedecek. Bu bir vatan sevgisi, bizim için bir yol hikâyesidir. Bu duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz, ülkemize ihanet içinde olanlara ve onların maşalarına asla fırsat tanımayacağız. Bu birliktelik, Türk dünyasını Büyük Turan’a ulaştıracak bir güç birliğidir. Başta Cumhur İttifakı adayımız Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan olmak üzere İlçe belediye başkan adaylarımıza kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum. Bu vesileyle bu ülkücü hareketin lideri Başbuğ Alpaslan Türkeş’i de rahmetle yâd ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211