AK PARTİLİ VEKİLLER KAYITLARINI YAPTIRDI

24 Haziran seçimlerinin ardından mazbatalarını alan AK Parti Denizli Milletvekilleri, Başkent Ankara’nın yolunu tutarak, Meclis’te kayıtlarını yaptırdı.

AK PARTİLİ VEKİLLER KAYITLARINI YAPTIRDI

24 Haziran genel seçimlerinde seçilerek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27. Yasama döneminde görev yapmaya hak kazanan milletvekilleri kayıtlarını yaptırmaya devam ediyor. Seçimin ardından mazbatalarını alan AK Parti Denizli Milletvekilleri; Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Cahit Özkan ve Nilgün Ök, Başkent Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kayıtlarını yaptılar.

AK Parti İl Teşkilatından İl Başkan Yardımcıları Halil Turan, Ali Taşevli, Bayram Ali Çoban ve yöneyim kurulu üyesi Mustafa Tin ve aileler, vekilleri yalnız bırakmadı.

Vekiller Meclis’te yapılan kayıt işlemlerini sosyal medya hesabından yayınladı.

27. Dönem Milletvekilliği kaydını yaptırdığının altını çizen AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, şu ifadelere yer verdi: “Güzel Denizlimiz ve Türkiyemiz için durmadan, yorulmadan çalışmaya ‘devam’ dedik.”

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, “27’nci Dönem Milletvekilliğimizin kaydını yaptırarak Denizlimize canla başla kolları sıvamanın tam vakti. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak etsin. Vakit Denizli vakti” dedi.

Denizli ve Türkiye için yeniden ‘durmak yok yola devam’ dediklerinin altını çizen AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan; “Ege’nin incisi ve gözbebeği Denizlimizin milletvekili olmak bizler için onur gurur vesilesi olmuştur. Rabbim bu kutlu yolda, yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleriyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönemin başladığını ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Türkiye’yi güçlü yarınlara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bize güvenen milletimize, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahcup olmayacağımıza inanıyorum. Milletimiz de dualarını esirgemesin. Allah yolumuzu açık etsin” şeklinde ifade etti.

YEŞİM AYDEMİR

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER