Akbaba, Kılıçdaroğlu’nun talimatını partililere aktardı

CHP Denizli İl Balkanı Av. Mahir Akbaba; Denizli’nin 19 ilçesinde gerçekleştirdiği 16-17-18 Ağustos İl Başkanları Toplantısı'nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 14 Maddelik talimatını partililere aktardı.

Akbaba, Kılıçdaroğlu’nun talimatını partililere aktardı

CHP Denizli İl Başkanı Av. Mahir Akbaba; Sarayköy'den başlayıp Acıpayam'da bitirdiği ve 16-17-18 Ağustos tarihlerinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı'nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 14 maddelik talimatını partililere aktardı.

Konuya ilişkin konuşma yapan Başkan Akbaba, en büyük başarının yereli iyi yöneterek iktidara yürümek olduğunun altını çizdi.

Başkan Akbaba; “Hemşehrilerimizin partisine güveninin artması adına; insan onurunu koruyarak, kul hakkına saygı duyarak, israfla mücadele ederek, partizanca uygulamalardan kaçınarak, vatandaşlarımızın taleplerini asıl kabul ederek, fakir mahallelere yatırım yaparak, toplumun tüm kesimlerini önemseyip, dinleyip, ötekileştirmeden kucaklayarak, makamın asıl sahibinin halk olduğunu unutmadan, sıcak ve samimi ilişkilerimizi daha da güçlendirerek ve halk için üreterek, çocuklarımızın yatağa aç girmemesi için çalışacağız, fedakarlık yapacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER