AKBABA, “YEREL SEÇİMLERİNİ STARTINI VERDİK”

Denizli Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü tarafından organize edilen İl Danışma Kurulu Toplantısı Pamukkale Halk Eğitim Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, “Çalışmalarımızı tamamladık. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Denizli’de yerel seçimlerini startını verdi.” Diye konuştu.

Denizli Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü tarafından organize edilen İl Danışma Kurulu Toplantısı Pamukkale Halk Eğitim Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan, Haşim Teoman Sancar, 23. Dönem Denizli CHP Milletvekili Ali Rıza Ertemur, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Merkezfendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çevre ilçelerden gelen partililer katıldı.

Saygı ve duruşu İstiklal Marşı’nın okunmasıyla birlikte başlayan toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü için yerel seçimlerin startı verildi.

“NOTLARIMIZ ALDIK, ARTIK SAHAYA ÇIKACAĞIZ”
İlçelerden sonra İl Danışma Kurulu Toplantısı’nı da gerçekleştirdiklerini ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, “Çalışmalarımızı tamamladık. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Denizli’de yerel seçimlerini startını verdi. Bundan sonra bizleri hem merkezde hem de ilçelerde daha yoğun bir şekilde adaylarımızla birlikte göreceksiniz. Bugün toplantıda yerel seçimlerle ilgili neler yapılabilir? Kimlerin ne tür düşünceleri var? Onları dinledik ve dinlemeye devam edeceğiz. Notlarımızı aldık ve bunları sahaya yansıtacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin adaylarını belirmeye başladığı Denizli’de Cumhuriyet Halk Partisi’nde Çarşamba’dan itibaren adaylarını piyasaya sürmeye başlayacak.

19 EYLÜL ÇARŞAMBA PAMUKKALE ADAYI BELLİ OLACAK
19 Eylül Çarşamba günü Pamukkale Belediye Başkanlığı için bir arkadaşlarının aday adaylığı açıklamasını yapacağını açıklayan Başkan Akbaba, “Pamukkale için il binamızda, örgütümüzle birlikte bir açıklama yapılacak. Bu bir nevi adaylığında resmileştirilmesi olacak. Önümüzdeki günlerde de adaylarımız yavaş yavaş açıklanmaya başlanacaktır” diye konuştu.

HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ
Yerel seçim öncesi Denizlili vatandaşlara da mesaj gönderen Başkan Akbaba, “ Biz artık Aydın’a, Muğla’ya, Burdur’a ve İzmir’e gıptayla bakmaktan sıkıldık. Denizli’deki 20 belediyenin tamamına da altı oklu kırmızı bayrağını dikmek için çalışacağız. Elimizden geleni yapacağız. Herkesin desteğini bekliyoruz” dedi.

 İBRAHİM ALAYONT-SERDAR KİRİŞ

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205