Akcan; “Düğünümüz başladı, 31 Mart akşamı kına gecesi var”

Denizli’nin Çal İlçesi’nde Cumhur İttifakı’nın Çal Belediye Başkan Adayı Fethi Akcan ile Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan’ın birlikte kullanacakları Çal Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı. Fethi Akcan, “Düğünümüz başladı, 31 Mart akşamı kına gecesi var” derken, Osman Zolan ise, “Kardeşim Fethi Akcan ile daha sağlam daha güzel bir yürüyüş başlatacağız” yorumunda bulundu.

Akcan; “Düğünümüz başladı, 31 Mart akşamı kına gecesi var”

Denizli’nin Çal İlçesi’nde Cumhur İttifakı’nın Çal Belediye Başkan Adayı Fethi Akcan ile Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan’ın birlikte kullanacakları Çal Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı. Merkezin açılışına; AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Sema Meral ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Fethi Akcan, Çal’da 15 bin 100 kişinin oy kullanacağını, en az 10 bin oy alacağını iddia etti. Başkan Akcan; “Çal’da oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı oldum. Kimseyi ötekileştirmedim. Hangi siyasi düşünceden olursa olsun herkese eşit davrandım. Her zaman ‘Aynı sokağın çocuklarıyız’ dedim. Asla ve asla ayrımcılık yapmadım. Mecliste 5 yıl boyunca aldığımız her karar oy birliğiyle alındı. Çal’da bu gün itibariyle düğünümüz başladı. Kına gecemiz 31 Mart akşamı olacak. Çal’da düğünümüzü bitirip, büyük düğün için konvoyla Sayın Osman Zolan’ın düğününe teşri edeceğiz. Son zamanlarda şahsımı bel altından vurmaya kalkanlar var. Onlara en güzel cevabı 10 bin oy alarak vereceğiz. Osman Zolan ile el ele gönül gönüle daha büyük hedeflere ulaşacağız” diye konuştu.

“FETHİ KARDEŞİM İLE DAHA BÜYÜK YÜRÜYÜŞ YAPACAĞIZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, büyükşehir meclisinde 5 yıl birlikte çalıştıkları Fethi Akcan ile kardeş gibi olduklarını söyleyerek; “Zaten kardeş idik. Cumhur İttifakı’yla daha sağlam ve daha büyük yürüyüş yapacağız. Çal ve Denizli ile ilgili hayallerimiz var. Bu hayalleri Fethi Akcan kardeşim ile birlikte gerçeğe dönüştüreceğiz. Birlikte Çal’a nice güzel ve yararlı hizmetlerde bulunacağız. 1 milyon 27 bin Denizlili bizim kardeşimizdir. Çal’da alt ve üst yapı çalışmalarında bulunduk. Otogar, kent ormanı yaptık. Ferhat olup dağları deldik ve Süller’e su getirdik. Bize güvenen Çallılar’ın güvenini boşa çıkartmadık. Sen-ben yok, sevdamız Çal, sevdamız Denizli” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221