Akkonak ve Karaman “Durmak Yok Yola Devam” diyor

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Akkonak ve Karaman Mahallesi’nde hemşerileriyle buluştu. Mahelleliler tarafından coşkuyla karşılanan Subaşıoğlu, “Ben Akkonak Mahallemizi kararlı gördüm. Akkonak bu işi kafasında bitirmiş. Bugün buraya toplananlar, ‘bu iş tamam’ demiş” dedi.

Akkonak ve Karaman “Durmak Yok Yola Devam” diyor

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelindeki ziyaretlerine devam ediyor. Subaşıoğlu bu kapsamda Akkonak ve Karaman Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin yoğun katılım sağladığı buluşmaya AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ve meclis üyesi adayları katıldı. Subaşıoğlu, “Bizler her akşam 3 mahallede bu toplantıları yapıyoruz. Ama her seferinde bir tarafımızda Merkezefendi AK Parti İlçe Başkanımız, bir tarafımızda Merkezefendi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız, kısacası Cumhur İttifakı’nın tüm mensupları olarak Merkezefendi’de sizlerin huzurundayız.

Önümüzdeki dönem Akkonak, Karaman bölgemize bir tane etüt merkezi yapacağız. Kadın Aile ve Sağlıklı Yaşam Merkezi yapacağız. İçerisinde aile, hukuk, sağlık danışmanlığı, kadınlarımızın spor yapabileceği kapalı mekânlar, gün ve toplantılarına ev sahipliği yapacak toplantı salonlarını barındıran bu projemizi Akkonak Mahallemize kazandıracağız. Selçukbey Mahallemize kazandırdığımız spor eğitim merkezimizi Akkonak Mahallemize de kazandıracağız. Gençlik Merkezi, Hanımeller Çarşısı, Çocuk Üniversitemizin bir kampüsü çok yakın bir bölgeye yapılacak. Akkonak ve Karaman Mahallemiz önümüzdeki dönem çok daha farklı olacak” diye konuştu.

“ARKAMIZDA DİMDİK DURMASAYDINIZ, BU HİZMETLER YAPILAMAZDI”

Subaşıoğlu, yıllardır kendilerine destek veren hemşerilerine teşekkür ederek, “Eğer sizler olmasaydınız, Akkonaklılar, Merkezefendililer bizim arkamızda dimdik durmasaydı bu hizmetler yapılamazdı. Siz her seferinde bize destek verdiniz. Bugüne kadar 5 yıl içerisinde 5 seçim, 1 referandum oldu. Siz Akkonak olarak her seferinde AK Parti’yi 1. Parti yaptınız. Akabinde de Milliyetçi Hareket Partisi’ne güçlü bir destek verdiniz. Şimdi bu iki gücü birleştirme zamanı. Akkonak’ta, 31 Mart akşamı gümbür gümbür sandıklarda Cumhur İttifakımızı açık ara birinci yapacağız. Ben Akkonak’ı kararlı gördüm. Akkonak bu işi kafasında bitirmiş. Bugün buraya toplananlar ‘bu iş tamam’ demiş. Biz Merkezefendi’de hız kesmeden yola devam diyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211