AKŞENER, ÜMİT BAHTİYAR’I KAMUOYUNA TANITTI

Geçtiğimiz hafta İyi Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı kesinleşen Ümit Bahtiyar, partisinin grup toplantısında ve Genel Başkan Meral Akşener tarafından kamuoyuna tanıtıldı.

AKŞENER, ÜMİT BAHTİYAR’I KAMUOYUNA TANITTI

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasında yapılan ittifak görüşmelerinde; CHP’nin Denizli’de Büyükşehir Belediyesi’ne aday çıkarmayacağı ve İyi Parti’nin göstereceği adayı destekleyeceği yönünde karar çıkmıştı. İyi Parti adayını belirledi ve geçtiğimiz hafta Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Av. Ümit Bahtiyar’ı açıkladı. Bahtiyar, Genel Başkan Meral Akşener tarafından TBMM’deki partisinin grup toplantısında kamuoyuna tanıtıldı.

AKŞENER 10 İLİN ADAYLARINI AÇIKLADI

Genel Başkan Akşener, grup toplantısında partisinin bazı illerdeki belediye başkan adaylarını da açıkladı. Akşener, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığına Prof. Dr. Atakan Aksoy'u, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına Ümit Bahtiyar'ı, Erzurum Büyükşehir Belediyesine Mahmut Uykusuz'u, Çankırı Belediye Başkanlığına Raif Oktay'ı, Nevşehir Belediye Başkanlığına Mehmet Özkan'ı, Kars Belediye Başkanlığına Settar Kaya'yı, Kırıkkale Belediye Başkanlığına Mahir Yılmaz'ı, Uşak Belediye Başkanlığına Muhammet Gür'ü, Osmaniye Belediye Başkanlığına Davut Çuhadar'ı ve Gümüşhane Belediye Başkanlığına Mustafa Canlı'yı aday olarak gösterdiklerini duyurdu.

DENİZLİ İYİ PARTİ, BAHTİYAR’I KARŞILAYACAK

Bahtiyar, başkent Ankara’da yapılan grup toplantısının ardından bugün Denizli’ye dönecek. Partililer, Bahtiyar’ı Ankara yolu üzerindeki Batı Otomotiv önünde karşılayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan İyi Parti İl Başkanı Hasan Akgün; “Denizli’ye gelişinde kendisine düzenlenecek olan karşılama programı parti yöneticilerimiz ve tüm halkımızın katılımı ile gerçekleştirilmesi ve adayımızın halkımızla iç içe olması sağlanacaktır. Denizli’ye gelişi tüm İyi Partililerle birlikte halkımızın da katılacağı bir karşılama töreni yapılacaktır. Karşılama töreni saat 14.00'da Batı Otomotiv önünde olacaktır.  Tüm Halkımız davetlidir” dedi.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER