“ALLAH’IM BANA MİLLETİME HİZMET ETMEYİ NASİP ETSİN”

DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklama yapan Baklan Belediyesi Aday Adayı Ayşe Keskin; “Baklan’da 4 aday adayıyız. Aday olduktan sonra da daha çok sahada olacağım. Aday olacağıma inanıyorum. Allah’ım milletime hizmet etmeyi nasip etsin. Alnımın akıyla hizmet edeceğime eminim” dedi.

“ALLAH’IM BANA MİLLETİME HİZMET ETMEYİ NASİP ETSİN”

Baklan Belediyesi’ne talip olan AK Parti Baklan Belediyesi Aday Adayı Ayşe Keskin; DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. “Baklan için bir yola çıktım” diyen Keskin; “İnşallah insanlara faydalı olurum. Bu konuda güzel bir geri bildirim aldım. Amacımız insanlara hizmet etmek. 19 yıldır Ziraat Bankası Baklan Şubesi’nde çalışıyorum. Bundan sonra hizmetime farklı bir yönde devam etmek istiyorum. İnşallah başarılı olurum” dedi.

“CİDDİ PROJELERİM VAR”

Siyasete girme fikrinin nasıl ortaya çıktığı yönünde de konuşan Keskin; projeleri hakkında da ipuçları verdi. Keskin, şunları aktardı: “Siyasete ilgim vardı. Bayanların da bu konuda cesaretlerini kullanıp, bu işe girmesi gerektiğini düşünüyorum. Çevreden de bu konuda talepler oluyordu. Bu seçimde karar verdim. İnsanların ekonomik durumlarını ya da sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Baklan’da tarıma dayalı bir ekonomi var. Baklan Ovası, Türkiye’nin en büyük ovalarından biridir. Ayçiçeği bu bölgede önemli geçim kaynağıdır. Baklan’da genelde tarıma dayalı sorunlar var. Çiftçilerin ürünlerini satmada ya da ürünlerinin tam karşılığını alamamada problemleri var. Kooperatifçilik anlayışının insanların kafasında şekillenmesi ve bu konuda adımlar atılması için ciddi projelerim var. Öncelikle onların taleplerini alıp ona göre projelendirmeyi düşünüyorum.”

“KADIN ELİNİN DEĞDİĞİ HER YERİN DAHA GÜZEL OLACAĞINA EMİNİM”

Belediye başkanlığı görevinin zorluğunu bildiğini ifade eden Keskin; “İşin zorluğunun farkındayım. İnsanları yakından tanıdığım için insanlara daha rahat ulaşabileceğimi düşünüyorum. Böyle bir cesaret göstermemden dolayı çok büyük tebrikler alıyorum. Kadın elinin değdiği her yerin daha da güzelleştiğinin farkındayım. Kadınların siyasette daha aktif olması yönünde özellikle erkeklerden güzel tepkiler alıyorum. Bayanlar zaten memnunlar. Kadın elinin değdiği her yerin daha güzel olacağına eminim. Partiden de çok güzel geri bildirim aldım. Baklan’da 4 aday adayıyız. Aday olduktan sonra da daha çok sahada olacağım. Aday olacağıma inanıyorum. Allah’ım milletime hizmet etmeyi nasip etsin. Alnımın akıyla hizmet edeceğime eminim” diye konuştu. Son olarak kısaca kendisini tanıtan Keskin; “1975 Kuyucak doğumluyum. Evliyim. 2 kız çocuğu annesiyim. Büyük kızımın biri Hukuk Fakültesi ikinci sınıfta öğrencidir. Küçük kızım ortaokulda okuyor. Eşim Baklan’da okul müdürü. Ben de 19 yıldır Ziraat Bankası Baklan Şubesi’nde çalışıyorum. Bankanın hemen hemen bütün pozisyonlarında çalıştım” dedi.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER