Arda Arpacı mazbatasını aldı

CHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın 22 Aralık’ta gerçekleştirilen 3’üncü olağan genel kurulda 401 delegenin 193’ünün oyunu alarak yeni başkan Arda Arpacı olmuştu. Arpacı için parti binasında mazbata töreni düzenlendi.

CHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın 22 Aralık’ta gerçekleştirilen 3’üncü olağan genel kurulda 401 delegenin 193’ünün oyunu alarak yeni başkan Arda Arpacı olmuştu. Arpacı için parti binasında mazbata töreni düzenlendi. Eski başkan Osman Tabu, yeni başkan Arda Arpacı’ya çiçek takdiminde bulunarak, başarılar diledi.

Pamukkale İlçesi Kurucu Başkanı Olan Osman Tabu, 6 yıldır gece gündüz hizmet vermekten onur duyduğu görevi Arda Arpacı’ya teslim etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Eşi Fatma’nın Tabu’nun her daim yanında olmasından dolayı eşine de teşekkürlerini sundu.

CHP Eğitim ve Spor Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, 2019 Mart yerel seçimlerinde İstanbul’da esen CHP rüzgarının tüm Türkiye’yi kapladığını ifade etti. Yeni başkan Arpacı’ya çıktığı bu yolda başarılar diledi.

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, hedefleri arasında önümüzdeki seçimlerde hem Pamukkale’yi hem de Büyükşehir Belediyesi’ni CHP bayrakları altına almayı temenni etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili olan Gülizar Biçer Karaca, zorlu süreçlerden geçilen Pamukkale İlçesi’nin önümüzdeki dönemde CHP’ye geçeceğini belirtti.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, bir dahaki genel seçimlerde Denizli’nin 5 milletvekili ile Ankara’da temsil edeceğini belirtti.

Törende konuşan yeni başkan Arda Arpacı, Pamukkale İlçesi’ni seçime katılan başkanlarla ve Osman Tabu’nun desteği ile birlikte daha iyi yerlere götüreceklerini belirtti.

Konuşmaların ardından kurucu başkan Osman Tabu, yeni başkan Arda Arpacı’ya çiçek takdim etti. Başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER