AVNİ ÖRKİ’DEN İLK ZİYARET! “GÜRLESİN BAŞ TACIMIZDIR”

Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Aday Tanıtım Toplantısı’nda isminin açıklanmasının ardından ilk ziyareti AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatına yapan Pamukkale Belediye Başkan Adayı Av. Avni Örki, “Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin baş tacımızdır. Onunla el ele çalışacağımıza inanıyorum” dedi.

AVNİ ÖRKİ’DEN İLK ZİYARET! “GÜRLESİN BAŞ TACIMIZDIR”
banner92

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Av. Avni Örki, Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından ilk ziyaretini; partisinin Pamukkale İlçe Teşkilatı’na yaptı. Burada İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Örki, toplantıda yaptığı konuşmasında; kısaca kendisinden bahsetti. Partiye giriş sürecinden, il başkanlığına ve milletvekili adaylığına kadar geçen süreç hakkında bilgiler veren Av. Örki, partinin il başkanlığı döneminde 16 ilçe belediyesinin kazanılmasının öneminden bahsetti.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile çok özel anılarının olduğundan bahseden Örki, “Benimle de beraber çalışmak hoşunuza gidecek. Başkanımızın hizmetlerinin üstüne yenilerini koyacağız. Görev süremiz bittiğinde Ankara’ya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittiğimizde yaptıklarımızı ortaya koyacağız. ‘Yetmez’ derse boynumuz kıldan ince olacak. Ancak Pamukkale İlçemiz, herkesin dilinde bir ilçe olacak. Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin, bizim için çok önemlidir. İl genel meclis üyeliğinde beraber çalıştık. Onun meclis başkanı olması için elimizden geleni yaptık. Ardından belediye başkanı seçilmesinde desteğimiz oldu. Hüseyin Gürlesin, ilçemize önemli hizmetler vermiştir. El ele çalışacağımıza olan inancımız tamdır. O bizim baş tacımızdır” dedi.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner21

banner124