'AZİZ MİLLETİMİZİN ROTASI ROTAMIZDIR, KADERİ KENDİ KADERİMİZDİR'

'AZİZ MİLLETİMİZİN ROTASI ROTAMIZDIR, KADERİ KENDİ KADERİMİZDİR'

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Pamukkale İlçesi Kıbrıs Şehitler Caddesi üzerindeki esnafla bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “aziz milletimizin rotası rotamızdır, kaderi kendi kaderimizdir. Milletimizin menfaati bizim menfaatimiz, milletimizin zararı bizim zararımızdır” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 24 Haziran’da yapılacak Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Pamukkale İlçesi Kıbrıs Şehitler Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret eden Milletvekili Özkan, esnafa hayırlı işler diledi ve onlarınb Ramazanlarını kutladı. Milletvekili Cahit Özkan’a ziyaret esnasında AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Adem Kayar da eşlik etti. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklama yapan Milletvekili Özkan; “Seçimden seçime çalışmakla millete hizmet üretilmez. Biz sınavın son gecesi dersine çalışan bir siyasi kadro değiliz. Hamd olsun seçildikten sonra da belediyeler, hükümet, milletvekili olarak memleketimiz ve ülkemiz için canla başla çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Öncelikle bize milletimize hizmet etme fırsatı verdiği için aziz milletimize yürekten teşekkür ediyoruz. Yaptığımız otoyol, sağlık, eğitim, savunma, ekonomik kalkınma, ihracat hedeflerinin başarılarının esas sahibi gerçek anlamda milletimizdir. Yeniden bir hizmet için, sevdamızı ve aşkımızı ortaya koyabilmek için yollardayız. 24 Haziran için alanlardayız ve esnafımızla, meslek odalarımızla, en ücra köşedeki hemşerilerimizle bir araya gelerek; onların gönüllerini alıyoruz. Taleplerini, beklentilerini, büyük Türkiye ideallerini paylaşıyoruz. İnşallah onların gösterdiği istikamet yani aziz milletimizin rotası rotamızdır, kaderi kendi kaderimizdir. Milletimizin menfaati bizim menfaatimiz, milletimizin zararı bizim zararımızdır. Onun için aynen istikbal mücadelesi verdiğimiz bu süreçte, Sayın Cumhurbaşkanımız bu ülkeye yönelen tehditleri nasıl göğsünü siper ederek bu ülkeyi koruyorsa, AK kadrolar olarak bu millet için Afrin’de, Cerablus’ta, Türkiye’nin içinde ve dışında ihanet ile ve Türkiye düşmanlığı ile mücadele ediyoruz. İnşallah bundan sonra da bu mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz” dedi.

“BİZ MİLLETİMİZİN BASİRETİNE VE FERASETİNE YÜREKTEN İNANIYORUZ”
Milletvekili Özkan; “Biz büyük Türkiye idealiyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma idealimizi, yani 2023,2053 ve 2071 hedefi olarak belirlediğimiz 500 milyar dolar ihracat hedefi, kişi başına düşen gayri safi milli hasılanın 25 bin dolarların üzerine çıkarma mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Biz bir taraftan yaptığımız icraatlar ile bunları katlayarak yolumuza devam edeceğimize ilişkin vaatlerimizi seçim beyannamemizi açıklarken; diğerleri diyorlar ki; ‘otoyolları durduracağız. İzmir, Aydın, Denizli, Antalya otobanını durduracağız, yaptırmayacağız.’ Diğer taraftan ‘3. Havalimanı’nı durduracağız’ diyorlar. Düşünün bir siyasi kadro çıkıp bu ülkede yapılanları durdurmayı, yapılmış olanları da ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bu vaatlerle milletimizin karşısına çıkıyorlar. Biz milletimizin basiretine ve ferasetine yürekten inanıyoruz. Necip milletimiz her zaman vefa ile kendi hizmetinde olanı, kendisi için çırpınanı yakinen takip ediyor, biliyor ve ona desteğini sonuna kadar veriyor. İşte 16 yıldan beri AK Parti Hükümetleri olarak hamd olsun her seçime hizmetle girdik. Başımız diki alnımız açık, göğsümüzü gere gere aziz milletimiz için verdiğimiz mücadelemizi anlattık. Yaptığımız hizmetlerle onların huzuruna çıktık. Yine bu millete yönelen tehditleri savuşturma başarısıyla onlardan yeniden yetki istedik” diye konuştu.

“ÖNÜMÜZDEKİ ÇAĞ; TÜRKİYE ÇAĞI OLACAKTIR”
Önümüzdeki çağın Türkiye’nin çağı olacağını söyleyen Milletvekili Özkan, “Büyük Türkiye idealinin gerçekleştiği, yani dünyanın 12 ekonomisi, Avrupa’nın ilk üç ekonomisi haline geleceğiz. Yerli savunma sanayimizle, havacılık sektörüne yaptığımız yatırımlarla, yerli otomobillerle, petro-kimya, yine ileri teknoloji ürünleriyle inşallah hemşerilerimizi, Denizlimizin, Türkiyemizin yüzünü güldürmeye gayret edeceğiz. 24 Haziran akşamı da millet için sevdası ve aşkı olmayanların yapacağı tek şey; kurultay savaşlarıyla kendi parti içi muhalefetleri, parti içi koltuk kavgalarına başlayacaklar. Bizim onlara tavsiyemiz şudur; gelin kaderinizi milletin kaderi olarak, milletin kaderini de kendi kaderiniz olarak görün. Millet için sevdanızı ve aşkınızı millet için hizmet üreterek yapın. Hizmete engel olmayın ve bu millete sevdalıları da indirmeyi siyasi hedef olarak belirlemeyin. Cumhurbaşkanımıza karşı yönelen tehditlerin yegane gerekçesi, bu millete olan düşmanlıklarıdır. Çünkü millete sevdalı olan Cumhurbaşkanımızı indirmek suretiyle onun yaptığı hizmetleri ortadan kaldırmayı hedefliyorlarsa, aslında hedefte olan Cumhurbaşkanımız değil, aziz milletimizdir. Milletimize geçmişte ‘göbeğini kaşıyan adam, bidon kafalı’ diyenler, artık milletimizin cezalandırmaları ile karşılaştıkları için millete olan düşmanlıklarını Cumhurbaşkanımız üzerinden ifade ediyorlar. Biz buna müsaade etmeyeceğiz” şeklinde ifade etti.

“12 SEÇİM ZAFERİNE BİR YENİSİNİ EKLEYECEĞİZ”
Denizlililerin bu millete olan sevdalarını bildiğini söyleyen Milletvekili Özkan, “Elimizi sıkarken gözlerinden adeta yaşlar dökülüyor. Niye? Çünkü bu millete sevdalı cumhurbaşkanımızın, AK kadroların, milletvekillerimizin ve belediye başkanlarımızın kendileri için ne kadar mücadele verdiklerini çok iyi biliyorlar. İnşallah 24 Haziran’da bugüne kadar yazmış olduğumuz 12 seçim zaferine bir yenisini ekleyeceğiz. Biz bunu bizim partimizin zaferi olarak görmüyoruz, milletimizin zaferi olarak görüyoruz. Çünkü AK Parti’yi millet kurmuştur, millet iktidara getirmiştir, rotasını millet belirlemiştir ve hizmetlerinden, yapılan çalışmalardan da milletimiz yararlanmıştır. İnşallah yeni hizmetlerle 24 Haziran sonrası artık durmak yok yola devam anlayışı ile değil, durmak yok koşmaya devam, mazeret yok koşmaya devam anlayışı ile milletimiz için canla başla çalışacağız, hizmet üreteceğiz” diye konuştu.

HATİCE DEMİR / ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186