Bahçeli, Hisarlıoğlu ve ekibini ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin düzenlediği iftar yemeğine katılan Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu ve yönetimi, iftar programının ardından Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

Bahçeli, Hisarlıoğlu ve ekibini ağırladı

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı. MHP Genel Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğinin ardından MHP Lideri Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Başkanı Hisarlıoğlu ve yönetimi, Bahçeli’ye, Denizli Ülkü Ocaklarının faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Bahçeli, Ocak yönetimine teşekkür etti. Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Hisarlıoğlu, “Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş ve İl-İlçe Ocak Başkanlarımızla MHP Genel Merkezimizde iftarımızı gerçekleştirdik. Partimizin ev sahipliği yaptığı İftar programımıza Denizli Ülkü Ocakları olarak İlçe Başkanlarımız ve yönetimimiz ile katılım sağladık. İftar yemeğinin ardından, Samsun’da yapılacak Gençlik Kongresi için, yola çıkmadan önce Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’yi ziyaret ederek ilimizde yaptığımız faaliyet hakkında bilgi verdik, elini öpüp hayır duasını aldık” dedi.

BAŞKAN HİSARLIOĞLU VE YÖNETİMİ, SAMSUN’A GEÇTİ

Başkan Hisarlıoğlu ve yönetimi, Bahçeli ziyaretlerinin ardından Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılı münasebetiyle MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin himayelerinde 18-19 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan ‘Gençlik Kongresi’ne katılmak üzere Samsun’a hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER